BAŞBAKANIMIZI EN GÜZEL ŞEKİLDE KARŞILAMAK İÇİN HAZIRLIKLAR DEVAM EDİYOR
18.12.2013

Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın 21 Aralık 2013 Cumartesi günü Fatsa'ya gelecek olması nedeniyle karşılama konusunda herhangi bir aksaklığın yaşanmaması amacıyla Fatsa Belediyesi tüm ekiplerini seferber etti.
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan bugün Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Aktepe ve teknik ekiple birlikte zabıta aracıyla Büyük Sanayi Sitesi’nden başlayarak Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın helikopterle iniş yapacağı şehir stadyumu ve miting yapacağı alan olan Hükümet Konağı önündeki yeni meydan başta olmak üzere güzergahı takip ederek Özel Sanayi Sitesi’ne kadar incelemelerde bulundu. Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan bu incelemeler sırasında şehrimizin temizlik işlerini yürüten Trankwalder Ebru Temizlik Şirketi sorumlularından Salih Yırtıcı’dan gözle görünür yerlerin daha temiz tutulması yönünde ve göze hoş gelmeyen materyallerin kaldırılması hususunda talimatlar verdi.
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan incelemesini Özel Sanayi Sitesi’nde sonlandırdı. Başkanımız Anlayan inceleme sonrası yaptığı açıklamada Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Fatsa'ya gelişini çok önemsediklerini belirterek, “Başbakanımız ilçemize her zaman gelmiyor. Bu nedenle Başbakanımızın şehrimizden güzel intibalarla ayrılması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Sayın Başbakanımızı ilçemizde en güzel şekilde ağırlamak istiyoruz.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.