ATIK PİL KAMPANYASI ÖDÜLLERİ VERİLİYOR
25.02.2013

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan “Atık Pil” Kampanyasına 900 kilogram ile en fazla desteği veren Atatürk İlkokulu’na bir diz üstü bilgisayar ve ses düzeni hediye etti.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan beraberinde Çevre Mühendisi Derya Ateşli ve Belediye Meclis Üyesi Davut Şirin ile birlikte Atatürk İlkokulu’na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Atatürk İlkokulu Müdürü Ahmet Tikenoğlu Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’ın okul ihtiyaçlarında her zaman yanlarında olduğunu belirterek, “Ben şahsım, öğretmen arkadaşlarım, öğrencilerim ve velilerim adına Başkanımız Hüseyin Anlayan’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

“ATATÜRK İLKOKULU’NU TEBRİK EDİYORUM”

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ise hiç bir okulu geri bırakmaksızın ellerinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştıklarını belirterek, “Gün oldu az oldu, gün oldu çok oldu. O günkü şartlarımız neyse her okula o derecede yardım etmeye çalıştık. Bundan sonra da yardımlarımız devam edecek, sonuçta bu okullar hepimizin okulu. Burada bir çalışmamızı kamuoyuna duyurmak istiyorum. Atık Pillerle alakalı bir kampanya başlatmıştık. Okullarımızın çoğunluğu atık pil kampanyamıza destek verdi. Fatsa’daki okullarımızda yılbaşına kadar 1900 kilogram atık pil topladık. Ben bu kampanyamıza destek veren öğrencilerimize, idarecilerimize ve velilerimize çok teşekkür ediyorum. 2 tona yakın pil toplanmış. Bu azımsanmayacak bir miktar. Kampanyanın başında okulları da ödüllendireceğiz demiştik. 1900 kilogram pilin 900 kilogramını Atatürk İlkokulu topladı. Pil gerçekten çevreye çok zarar veren bir madde. Müdürümüz ses düzeni ve bilgisayar talep etti. Bugün bu hediyeleri getirdik. Biz de diyoruz ki her şeyin azı ama süreklisi makbuldür. Okulumuz inşallah bilgisayarı ve ses düzenini iyi günlerde kullanır. Ben tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.