ASLANCAMİ MAHALLEMİZİN ÖNCELİĞİ YOL VE SU
16.04.2014

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan bugün teşekkür amaçlı Aslancami mahallesini ziyaret etti Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ve meclis üyelerine Aslancami Mahallesi meydanında Aslancami sorumlusu Meclis Üyesi Mustafa kuru ve mahalle sakinleri karşıladı Başkanımız Anlayan burada ilk olarak esnaf ziyaretinde bulundu ve daha sonra meydanda bulunan bir kıraathanede vatandaşlarla sohbet etti.
Ziyarette vatandaşlara hitaben bir konuşma yapan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Aslancami mahallesi halkına sıcak ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederek, “Mahallelerimize teşekkür ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. 30 Mart yerel seçimlerinde tatlı bir rekabetle güzel, heyecanlı bir atmosfer yaşadık. 30 Mart akşamı mutluluğu beraber yaşadık. Şahsım adına Büyükşehir Belediye Başkanım adına Başbakanım adına hepinize teşekkür etmek için buraya geldik. Ordu ilimizin tamamında 20’de 20 yaparak bize bu onuru yaşatan bütün hemşerilerimize bu vesileyle kucak dolusu selamlar göndererek onlara da teşekkür ediyorum. 30 Mart’daki netice hepimiz için çok anlamlıdır. 10 yıllık belediye başkanlığımızın bizlere yaşattığı bir tecrübe var, bir sorumluluk da var. Asla yapılacağına inanmadığımız hiçbir şeyin sözünü vermedik, Şu anda Büyükşehir Belediyemiz bir yapılanma içerisinde. İlk defa kurulduğu için idari yapılanması şu anda tamamlamaya çalışıyor. Büyükşehir Belediyesi idari yapılanması tamamladıktan sonra bizlerden devr alacağa birimler var. İhtiyaçları her tarafta tespit ettikten sonra her tarafta aynı anda hizmete başlamak istiyoruz. Önce iyi bir planlama yapmak istiyoruz. Yapacağımız hizmetler daha planlı olsun daha kalıcı olsun istiyoruz.” dedi.

“ASLANCAMİ’DE SU VE YOL”
Aslancami mahallesinde ilk söylenecek şeyin yol olduğunu ifade eden Başkanımız Anlayan, “Tabii başlamış bir su yatırımı var ama hanelere dağılması gerekiyor. Yol ve su Aslancami mahallemizin önceliği olacak. Su belli bir planlamaya aşamaya geldi. 2009 yılından önce zaten yatırım programına alındı. 2009 yılından sonra ana hatları tamamlandı. Bunu artık Büyükşehir Belediyemiz takip edecek ama yollarımızı hem Büyükşehir Belediyemiz hem Fatsa Belediyesi olarak bizler takip edeceğiz. Aslan caminin ana yolu aynı zamanda bir grup yoludur. Mahalle yollarımız da aşama aşama planlanacak.” diye konuştu

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.