ARİF ÖZKAN CADDEMİZİ BİRAN ÖNCE YENİDEN HİZMETE SUNACAĞIZ
12.10.2018

Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe Bolaman Güvercinlik mahallesinde onarımına başlanan yolda incelemelerde bulundu.

İlk olarak meclis üyeleri ile birlikte Güvercinlik Camiinde Cuma namazını kıldıktan sonra aynı mahallede bulunan Arif Özkan Caddesi’ne giden Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe burada onarımına başlanan yolda incelemelerde bulundu.

“BAŞKAN AKTEPE’YE TEŞEKKÜR EDERİZ”

Güvercinlik mahallesi Muhtarı Hami Gülboy Başkan Aktepe’ye yol sorunları konusunda ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederek, “Biz bu yolun yapılmasını uzun süredir talep ediyorduk. Sağ olsun Muharrem Başkanımız bize bu yolun yeniden yapılması için söz vermişti ve bu sözünü tuttuğu için mahalle halkımız adına kendisine çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

“YOL ÇALIŞMAMIZI BİR AN ÖNCE BİTİRECEĞİZ”

Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe ise Arif Özkan Caddesindeki yol çalışmasını kısa sürede tamamlayacaklarını belirterek, “Bu yolumuzu sıcak asfalt yapacağız. Arif Özkan Caddemiz bu güzergah için önemli bir yol. Halkımızın talebini değerlendirerek bu yolun yapılması yönünde uygun bulduk. İnşallah Allah’tan bir kaza keder olmazsa kısa sürede bu çalışmamızı tamamlayacağız. Şimdiden hayırlı olsun.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.