ANLAYAN PAZARCI ESNAFINI GEZDİ
23.03.2009
Fatsa Belediye Başkanı ve Ak parti Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan bugün Pazartesi pazarını gezerek esnaflarla sohbet etti ve onlara hayırlı işler diledi.

Başkan Anlayan, Belediye Meclis üyesi adayları, Parti yönetim kurulu üyeleri, Hanım ve Gençlik kolları ile beraber pazaryerine gitti.

Anlayan esnafları tek tek gezdi. Pazarda alış veriş yapan vatandaşlarla sohbet etti. Pazarcı esnafını gezen Anlayan daha önce Pazar kurulan bu bölge tamamen çamur deryası içindeydi. Biz Belediye yönetimine gelir gelmez Pazarcı Esnafımızı çamurdan kurtaracağız dedik ve bu bölgede taş parke ile yol döşeme ve yaya kaldırımı çalışması yaptık.

Bu çalışma sayesinde Pazarcı Esnafı ve vatandaşımız yıllardır çektiği çileden kurtulmuş oldu. Ayrıca geçtiğimiz günlerde Pazarcılar Derneğini ziyaret edip onlarında sorunlarını dinlemiştik. Bizden bazı talepleri oldu, bunları da programımıza aldık ve Pazarcı arkadaşlarımızın her zaman yanında olduk bundan sonrada olacağız. Ayrıca özellikle Kapalı Pazaryeri konusunda ciddi çalışmalar yapacaklarını belirten Anlayan, yıkılan Kapalı Çarşının olduğu yere çok güzel ve Fatsa yakışır bir proje hazırlıyoruz. Bunu da yakında Fatsa kamuoyu ile paylaşacağız dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.