AK PARTİ SAKARYA MAHALLESİ TEMSİLCİLİĞİ TÜRKİYE’DE İLK OLDU
13.07.2012

AK Parti Fatsa’da bir ilki gerçekleştirerek Sakarya mahallesine mahalle temsilciliği açtı. AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener’in gerçekleştirdiği Sakarya Mahallesi Temsilciliğinin açılışına Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe, AK Parti İl Teşkilat Başkanı Halil Öz, İl Yerel yönetimler Başkanı ve Fatsa İlçe Koordinatörü Ramiz Okumuş, AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Eroğlu, Belediye Meclis üyeleri, İl yönetim kurulu üyesi Birol Birlikbaş ve vatandaşlar katıldı.

Açılış kurdelesini kestikten sonra bir açıklama yapan AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, “Başka partiler İl Başkanlığı açamıyor ama biz mahalle temsilciliği açıyoruz. Hatta şu anda seçim zamanı değil. Bu Türkiye’ye ve diğer partilere çok önemli mesajdır. Fatsa Yaşar Argın kardeşimiz sayesinde bir ilki gerçekleştiriyor. Ticaret ve Sanayi Odası’na gittik, seçim falan yok ama ziyarete geldiniz dediler. İlkleri yapmaya devam edeceğiz. Ben Yaşar Argın kardeşimizi yürekten tebrik ediyorum. Kendi ticarethanesinde mahallesine, müşterisine ve misafirine ben AK Parti’liyim, AK Parti’ye hizmet etmekten onur duyorum diyor. Bu kimliğini saklama gizleme erteleme ihtiyacı duymuyor. Bu çok önemli bir şey. Bu yürekten davranışını ben cani gönülden kutluyorum. Darısı diğer mahalle temsilcilerinin başına. Yaşar Argın kardeşimiz seçim zamanında da her zaman yanımızda olan birisiydi. Mahalle temsilcisi olarak seçim zamanında hiç yanımızdan ayrılmadı. Organizasyon yaptı, ilk toplantıyı evinde yaptı, bunlar çok önemli.

Önceden müşterinin gelip sadece alış verişini yapıp gittiği bir yer olduğunu ifade eden Milletvekili Şener, “Şimdi eleştirileri veya ihtiyaçları burada alıp teşkilatımıza birleştirecek. Müşterilerin partimizle bağlantısını sağlayacak. Yani biz hücre hücre insanların ayaklarına kadar partimizin politikalarını götüreceğiz, hizmetlerimizi anlatacağız. Onların ihtiyaçlarını da temsilcilikler vasıtasıyla teşkilatımıza bildirecekler. Teşkilatlarımız bizim için birinci derecede önemlidir. Mahalle temsilciliğimizin açılışına katılımlarından dolayı tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.