ZİYARETLER SÜRÜYOR
18.12.2008

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, 29 Mart`ta yapılacak yerel seçimlerde tekrar aday olacağını geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından Başkan Anlayan ziyaretlere başladı.

Dün Ticaret Odası, Ticaret Borsası ve Esnaf Kefalet Kooperatifini ziyaret eden Başkan Anlayan, bugünde ziyaret programlarına devam etti. İlk olarak Şoförler Cemiyetini ziyaret eden Başkan Anlayan`ı Cemiyet Başkanı Mesut Bıçakcı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte karşıladılar.

Başkan Anlayan burada yaptığı açıklamada, Cemiyet Başkanımız Mesut Bıçakcı ve yönetimine çok teşekkür ediyorum. Onlar her zaman üyelerinin sorunlarını bizlere taşıyorlar Şoförler Cemiyeti ile hep birlikte çalışıyoruz. Bizler her fırsatta odalarımızla bir araya gelip Fatsa`nın sorunlarını tartışıyor ve çözüm noktalarına da çoğu kez beraber gidiyoruz. Örneğin Mesut Bıçakacı her zaman Şoför Esnaflarımızın sorunları bizlere paylaşır ve o konuları istişare yaparak çözümleme yoluna gideriz. Ben Sayın Başkana bizleri kabul ettiği için çok teşekkür ediyorum dediler.

Başkan Anlayan daha sonra Muhtarlar Derneğini ziyaret etti. Başkan Anlayan burada Muhtarlar Derneği yönetimi ile sohbet ederek bazı konuları onlarla paylaştı. Fatsa`nın gelişmesi için projelerimizin tamamlanması ve yeni projelerimiz inde hayata geçmesi için 5 yıl daha Belediye Başkanı olmayı düşünüyoruz diyen Başkan Anlayan Muhtarlar Derneğine de kendilerini kabul ettikleri için teşekkür etti.

Daha sonra Hükümet Konağından ayrılan Başkan Anlayan Gıda Maddeleri Odasını ziyarette bulundu. Burada Anlayan`ı Oda Başkanı Aydın Bostancıoğlu ve aynı oda içersinde yer alan Giyim Eşyaları odası Başkanı Ahmet Dur birlikte karşıladılar. Başkan Anlayan burada yaptığı açıklamada, bizler fırsat buldukça Odalarımızı zaten ziyaret ediyoruz. Ama artık yavaş yavaş seçim sürecide başlıyor. Ben Allah nasip eder ve Halkımız da destek verirse bir 5 yıl daha Fatsa`ya hizmet etmeye talibim bunu da ilk olarak Oda Başkanlarımızla paylaşıyorum. Bu konuda bizler Odalarımızı çok önemsiyoruz çünkü onlarında en büyük isteği bizler gibi Fatsa`nın gelişmesi ve güzelleşmesi sağlamaktır. Bu konuda onlarla çoğu kez ortaklaşa çalışıyoruz dediler.

Gıda Maddeleri Odası Başkanı Aydın Bostancıoğlu ve Giyim Odaları Başkanı Ahmet Dur`da yaptığı açıklamada, Sayın Başkanımızın yeniden aday olduğunu öğrendik kendisine yeniden başarılar diliyoruz. Yaptığı hizmetleri yakından takip ediyor ve destekliyoruz. kendisinin her zaman yanındayız Fatsa`da bir çok büyük projeler Başkanımızın döneminde başladı ve tamamlandı. Yeni projelerini de tanıttı. Kendisini çok beğeniyor ve başarılar diliyoruz dediler.

Başkan Anlayan Oda Başkanlarına teşekkür ederek Madeni Eşyalar Odasına geçti. Burada Başkan Anlayan`ı Madeni Eşyalar Odası Başkanı Ayhan Baş ve yönetimi karşıladılar. Burada da aynı duygular dile getirildi. Oda Başkanı Ayhan Baş, Belediye Başkanımızdan çok memnunuz 5 yılda Fatsa`da çok güzel ilklere imza attı. Yeni projelerinin tanıtımını da Basın dan takip ediyoruz. Gerçekten Fatsa Başkanımızın sayesinde kabuk değiştiriyor. Biz bunu içinde yaşadığımız Sanayi Sitemizde her gün görüyor ve yaşıyoruz. Ben Esnaf üye arkadaşlarım adına kendisine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca diğer Odalarımız adına kendisinden bir ricam olacak. Bizleri tek çatı altında toplarsa çok mutlu olacağız bunu da Sayın Başkanımızdan bekliyoruz dediler. Başkan Anlayan`da bu konuda bilgileri olduğunu ve gerekli çalışmaları yapacaklarını söylediler.

Yapılan ziyaretlerden sonra Başkan Anlayan, biz her zaman ilk hedef olarak Hizmet dedik. Bu konuda da çalışıyoruz. Hiç bir zaman kişi, kurum ayrımı yapmadık. Siyasi davranmadık tabiî ki herkesi memnun etmek mümkün olmuyor. Bizim tek amacımız var o da Fatsa`ya hizmet etmektir. Bu konuda da çalışmalarımız hız vermeden devam edecektir dediler.

Başkan Anlayan`ı bu ziyaretlerde Belediye Meclis üyeleri, Parti Yönetim kurulu üyeleri ve Basın mensupları yalnız bırakmadılar. Başkan Anlayan yarında Büyük Sanayi sitesi ve Fasiad`ı ziyarette bulunacak.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.