ZAMAN GAZETESİ FATSA TEMSİLCİLİĞİ İFTAR PROGRAMI DÜZENLEDİ
24.09.2008

Zaman Gazetesi Fatsa Temsilciliği iftar programı düzenledi.

Fatsa Belediyesi Park Restoran’da düzenlenen iftar yemeğine Fatsa Kaymakamı M. Selman Yurdaer, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa Belediye Başkan Yardımcıları Muharrem Aktepe ve Bülent Yücetepe, Fatsa Müftüsü Şenel Yılmaz, Zaman Gazetesi Fatsa Temsilcisi Bilal Öcal, Sivil Toplum Örgütlerinin Başkan ve temsilcileri, Zaman Gazetesi çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

Programda Zaman Gazetesinin Türkiye açısından öneminden ve çalışma sisteminden bahsedilirken, gazetenin üst düzey yöneticileri ve muhabirlerinin Zaman Gazetesi hakkındaki röportajları davetlilere sinevizyon gösterisiyle izlettirildi. Yemekte konuşma yapan Zaman Gazetesi Fatsa Temsilcisi Bilal Öcal; “Yemeğimize icabet eden herkese teşekkür ederiz. Ramazan ayında sıklaşan bu tür programların normal zamanlarda da artmasını dileriz. İnsanlarımız arasında birlik ve beraberliğin sağlanması çok önemli” dedi. Zaman Gazetesi’nin Fatsa’da 1000 abonesi olduğunu belirten Öcal; “Fatsa’da 1000 abonemiz bulunuyor. İlçe bazında abonelik sıralamasında Fatsa Türkiye 1.’si geliyor. Biz bununla gurur duyuyoruz” dedi.

Daha sonra konuşma yapan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan basının özellikle yerel yönetimde çok önemli olduğunu kaydetti. Anlayan; “Bu nazik davetlerinden dolayı Zaman Gazetesi Fatsa Temsilciliği’ne çok teşekkür ediyoruz. Basın bizim için çok önemli bir yere sahip. Bizi vatandaşlara basınımız aktarıyor. Tabi Ulusal Basında olduğu gibi Yerel Basınımızda da taraflı ve asılsız yayın yapan, Haber yazan kuruluşlarımız bulunuyor. Gerçeğini araştırmadan, bize hiçbir şey sormadan yanlış ve eksik haberleri ne yazık ki gazetelerimizde görüyoruz. Bunlar bizi gerçekten üzüyor. Umarım basınımızdaki bu tür durumlar azalır ya da hiç yaşanmaz” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.