ZABITA’DAN OTELLERE KORONAVİRÜS DENETİMİ
09.02.2021

Son günlerde yeniden tırmanışa geçen Koronavirüs (Covid 19) bulaş sayısı nedeniyle Fatsa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, iş yerlerine yönelik korona virüs denetimlerini arttırdı.

Fatsa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, İçişleri Bakanlığı Genelgesi gereği kentteki otellerde denetimlerde bulundu.

İŞLETME SAHİPLERİ UYARILDI

Ekipler yaptıkları denetimlerde koronavirüs tedbirleri başta olmak üzere, HES uygulaması ve hijyen kurallarına riayet edilmesi konusunda işletme sahiplerini ikaz etti. Özellikle pandemi sürecinde daha titiz davranmaları hususunda işletme yetkililerine uyarılarda bulunan Zabıta Ekipleri, otellerde koronavirüs konusunda müşterilere yönelik uyarıcı ilanlar ve duyuruların olup olmadığı kontrol etti.

“DENETİMLERİMİZ SÜRECEK”

Denetimlerin aralıksız süreceğini belirten Fatsa Belediyesi Zabıta Müdürü Gültekin Volkan, “Her zaman dediğimiz gibi koronavirüs alacağımız tedbirlerden daha güçlü değildir. Tüm vatandaşlarımızı ve işletme sahiplerini kendi ve sevdiklerinin sağlığı için tedbirlere ve kurallara uymaya davet ediyoruz. Kurullara uyulsun ki hep birlikte normal yaşama artık geri dönelim. ” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.