“ZABITA TEŞKİLATIMIZ BELEDİYEMİZİN SOKAKTAKİ YÜZÜDÜR”
07.09.2021

FATSA BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM ETEM KİBAR:

“ZABITA TEŞKİLATIMIZ BELEDİYEMİZİN SOKAKTAKİ YÜZÜDÜR”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, 4 Eylül 1826’da temelleri atılan Zabıta Teşkilatının 1-7 Eylül Zabıta Haftası’nı kutladı.

Zabıta Teşkilatının 195. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Zabıta Müdürü Gültekin Volkan ve zabıta personelini makamında ağırladı.

Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 195. yıldönümü dolayısıyla zabıta personelini makamında ağırlayan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, 7 gün 24 saat görevi başında olan personele gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 ZABITA EKİPLERİMİZ KENTİN HUZURU İÇİN ÇALIŞIYOR

Kentin huzuru için görev yapan zabıtanın Fatsa’nın sokaktaki yüzü olduğunu dile getiren Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar,  “ Belediyemizin vitrini ve aynası olan zabıta teşkilatımız güler yüzüyle, davranışıyla belediyemizi temsil etmektedir. Her biriniz önemli görevler ifa ediyorsunuz. Kentimizin güvenliğinin huzur ve sağlığın temini konusunda önemli çabalarınız var. Halkımızın huzurunu ve sağlığını sağlayıp korumak amacıyla kanun, tüzük ve yönetmeliklerde, belirtilen görevleri ifa etmekle sorumlusunuz. Sizlerin sorumlulukları bu manada çok önemli. Zabıta ekiplerimizin faaliyetlerinden, çalışmalarından gayet memnunuz. Hemşehrilerimiz adına verdiğiniz emeklerden dolayı sizlere teşekkür ediyor, zabıta haftanızı kutluyorum.” dedi

Fatsa Belediyesi Zabıta Müdürü Gültekin Volkan da Fatsa’ya en iyi hizmeti verebilmek için zabıta teşkilatı olarak gayret ettiklerini belirterek Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’a teşekkür etti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.