YURT KUR YENİ YILDA HİZMETE GİRECEK
20.11.2012

Geçen yıl İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin tarafından temeli atılan Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdunda son aşamaya gelindi.

Yurt inşaatını gezen Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve Kaymakam Bekir Atmaca, müttahitten çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan burada yaptığı açıklamada; Evkaf Mahallemizde geçen sene temeli atılan 500 kişilik (250 Kız ve 250 Erkek)Yüksek Öğrenim Yurdu binasında son aşamaya gelindi. Buranın yıl sonuna bitirilmesi hedefleniyor. İnşallah yeni yılda bu büyük hizmet ilçemize kazandırılmış olacak. Toplam 11 dönümlük alana yapılan Yüksek Öğrenim Yurdumuzda Öğrencilerimiz çok rahat edecekler. Çünkü Yurt binamız çok konforlu odalar 1-2 en fazla 3 kişilik olacak.

Buranın yapılmasında emeği olan, başta İçişleri Bakanımız Sayın İdris Naim Şahin Bey olmak üzere, tüm Milletvekillerimize çok teşekkür ediyorum dedi.

Kaymakam Bekir Atmaca´da yaptığı açıklamada, Fatsa İlçemize yakışır bir Yurt oldu. Öğrencilerimiz artık rahata kavuşacaklar. Geçen yıl temeli İçişleri Bakanımız Sayın İdris Naim Şahin Bey tarafından atılan bu Yurda emeği olan herkese özellikle Sayın Bakanımıza Fatsalılar adına çok teşekkür ediyorum dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.