YUNUS EMRE İLAHİLERİ KONSERİ BEĞENİYLE DİNLENDİ
16.05.2016

ll.Uluslararası Yunus Emre Sempozyumu çerçevesinde Fatsa Belediyemiz Kültür Sarayı’nda Yunus Emre İlahileri Konseri düzenlendi.
Ordu Büyükşehir Belediyemiz Kültür Sanat Dairesi Organizasyonunda düzenlenen Yunus Emre İlahileri konserinde Ahmet Hakkı Turabi, Fatih Koca ve Mustafa Demirci solist olarak yer aldı. Yunus Emre İlahileri Konserine Ak Parti Ordu Milletvekilimiz Ergün Taşçı, Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Ahmet Çoruh, Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız Reyhan Mollaoğlu, Ak Parti Fatsa İlçe Başkanımız Abdullah Uçar, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem Cinoğlu, Fatsa Belediyesi Meclis üyelerimiz ve çok sayıda ilçe halkı katıldı.
Sevilen sanatçı Ahmet Hakkı Turabi ilk ilahisinin ardından yaptığı konuşmada, “Allah zikronulduğu zaman bizi de o zikretmektedir, biz onu hatırladığımız zaman o da bizi hatırlar. Bundan dolayı Allah dostları da hayatlarını zikrullaha vakfetmişlerdir. Hz.Yunus Emre’de bunların başında gelmektedir. Biz bu etkinliği bir müzikal sanat gösterisi değil Hz.Yunus’un Allah’ı zikrettiği sözler olarak adlediyoruz. Cenabı Allah inşallah bu zikrimizi makbul eylesin.” dedi.
Ahmet Hakkı Turabi’nin ardından sahneye Fatih Koca ve Mustafa Demirci çıktılar ve geceye katılan Fatsalılara keyif veren ilahiler sundular.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.