YÜKSEKOKULUN ‘SEVGİYLE EĞİTİM PROJESİ’ TANITILDI
06.04.2009Fatsa Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişi Bölümü’nün hazırladığı “Sevgiyle Eğitim Projesi” Rektör Prof. Dr. Haluk Kefelioğlu’nun da katıldığı programda tanıtıldı.

Deniz Bilimleri Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen programa ODÜ Rektörü Prof. Dr. Haluk Kefelioğlu’nun yanı sıra Fatsa Kaymakamı Mustafa Selman Yurdaer, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, FATSO Başkanı Tayfun Karataş, FATSO Meclis Başkanı Fahri Tanrıkulu, AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan ODÜ Rektörü Prof.Dr.Haluk Kefelioğlu, yeni kurulan bir yüksekokulda öğrencilerin neler yapabildiğini görmenin kendisini gururlandırdığını belirterek, “Bu projeyi hazırlayan Fatsa Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Yrd.Doç.Dr.Uğur Yücel Kesici’ye, projeyi koordine dene öğretim görevlimiz ve öğrencilerine ve projeye destek veren Kaymakamlığımıza teşekkür ediyorum. Sevgiyle Eğitim Projesi, Fatsa halkıyla Fatsa Meslek Yüksekokulu arasında kurulan bir bağdır. Aslında Üniversite budur. Üniversitede derse girip çıkmak çok önemli değildir. Önemli olan projeler üretmektir” dedi.

Programda proje hakkında bilgi veren Fatsa Kız Meslek ve Anadolu Kız Meslek Lisesi Müdürü Ayşe Akyol ise “Çocuk gelişimi ile ortak yürütülen bu proje ile anne-baba ve çocuk eğitimi konusunda ciddi ve önemli bir adım atılmıştır. Proje sayesinde anne ve çocukların evde birebir eğitim alma olanağı doğmuş ve yapılan çalışmaların aile üzerindeki etkisinin artırılması amaçlanmıştır” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.