YOL ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR
13.11.2007Fatsa Belediyesi ilçenin değişik Mahallerinde yol çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe ve Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Teknik Personelle Fatih Mahallesi Yaprak, Filiz, Deva ve Mazlum Sokaklarda yapılan yeni yol döşeme çalışmalarını inceledi. Mahalle halkıyla da sohbet eden Başkan Anlayan yol çalışmalarının birçok mahallede aynı anda sürdüğünü belirtti.

Fatih Mahallesinde yıllardır yapılmayan ve 2 Nolu Sağlık Ocağı ve Dispanser yolu olarak da bilinen Yolda yeni çalışmalar yapılması vatandaşları da oldukça memnun etti. Mahalle sakinleri ve çocuklar başkan Anlayan`a teşekkür ettiler.

Başkan Anlayan burada yaptığı açıklamada Toplam 2500 m² lik yol çalışması şuanda yaptığımız yollarımızı kapsıyor. Bu yol ihalemizle toplam 18.135 m² lik yol döşeme çalışması gerçekleştireceğiz. Yol yapım ihalesi içersinde Şerefiye Mahallesinde bulunan birçok Sokağımızda da yeni Parke Yol döşemesi yapılacak. Fatih Mahallesinde de yine başka Sokaklarda Yol çalışması devam edecek. Bu Yolların yanı sıra ara Yollarda da aynı çalışmaları sürdürüleceği belirtildi.

Başkan Anlayan ayrıca vatandaşlarımızın yapılan çalışmalarımızı takdir etmesi bizleri de sevindiriyor, programımız dahilinde yine çalışmalarımızı sürdüreceğiz açıklamasını yaptı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.