YENİ YOLLAR AÇILIYOR
03.04.2008Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçe de değişik bölgelerde çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Yol çalışmalarına büyük hız veren belediye ekipleri, yeni taş parke yol çalışmaları yaparken, yeni yol açma çalışmalarını da devam ediyor.

Fatih Mahallesi Moroz mevkiinde Tepe Sokak bağlantı yolları genişletilerek ve dağ malzemesi ile reklajı ve sıkıştırılması yapılarak toplam 10.000m² ham yol çalışması gerçekleştirildi. Fatsa şehir merkezinden oldukça uzak olan bu mevkide yapılan çalışma Moroz mevkii sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı.

Daha önce çok dar olan insanların yürüyerek kullandıkları ara yollarda artık araçlar rahatlıkla geçebilecek duruma geldi. Bu çalışma bölgede sevinçle karşılandı. Mahalle sakinleri belediyeye ve Başkan Hüseyin Anlayan`a teşekkür ederken, belediye başkanı Anlayan`da, Fatsa`da bölge ayırt etmeksizin programımız dahilinde her yerde çalışma yapıyoruz.

Yapılan hizmetlerin takdir edilmesi bizim çalışma şevkimizi daha da arttırıyor. Fatsa`yı geliştirmek ve güzelleştirmek adına bu çalışmalarımız haftanın 7 günü devam edecektir açıklamasını yaptılar.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.