YENİ KUMRU CADDESİ SICAK ASFALTA KAVUŞTU
27.06.2013

Fatsa Belediyesi şehir merkezinde başladığı asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Şehir merkezindeki ticari ana yollarda mevcut parke yolların sökülerek başlatıldığı yol çalışmaları cadde ve sokakların sıcak asfalta kavuşması ile devam ediyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan; “Hem asfaltımızı takip ediyoruz hem de vatandaşlarımız ile bilgilendirme ve sohbet etme imkanı buluyoruz. Umudumuz şudur ki Eylül sonuna kadar sonuna kadar şehir merkezinin tamamını asfaltlamak ve programımızı tamamlamak. Her defasında da ifade ediyorum bu yıl Fatsa’da asfalt yılı olacak 120.000m2 şehir merkezinde 130.000m2 mahallede olmak üzere toplam 250.000m2 sıcak asfalt dökeceğiz. Şuanda Sakarya Mahallesindeyiz buradan Dumlu Pınar, Kurtuluş olmak üzere İnşallah Aybastı yolundan çıkacağız. Bir defa daha ifade ediyorum şehir merkezindeki ticari anayollarımız inşallah parkesi sökülerek sıcak asfalt ile buluşacak” dedi.

Asfalt çalışmalarını yerinde incelerken vatandaşlar ile de sohbet etme imkanı bulan Başkan Anlayan, esnafları tek tek gezerek hem sıkıntılarını dinledi hem de çay eşliğinde uzun süre sohbet etti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.