YENİ KONSEPTİ İLE SOSYAL TESİSLER FATSA’NIN LEZZET DURAĞI OLDU
21.06.2022

AÇIK BÜFE GELENEĞİ YENİDEN START ALDI

Fatsa Belediyesi Sosyal Tesisleri, damak tadına hizmet eden zengin farklı yemek çeşitleri ile hizmet veriyor.

Yeni konsepti ile Kurtuluş Mahallesi’nde müşterilerine hizmet veren Fatsa Belediyesi Sosyal tesisleri 80’i aşkın çeşit yemek menüsü ile damak tadına hitap ediyor.

İki yıllık pandemi sürecinin ardından restoran ve kafe bölümünde pazar günleri saat 09:30’da başlayıp 13:30’da sona eren açık büfe açık büfe kahvaltı geleneğine yeniden start verdi.

YÖRESEL LEZZET DURAĞI

Karadeniz yöresine ait karalahana dolması, Akkuş fasulyesi, keşkek, pide çeşitleri, alacart tava olmak üzere 80’in aşkın zengin yemek menüsü  bulunuyor.  Ailelerin çocuklarıyla birlikte sıklıkla tercih ettiği Fatsa Belediyesi Sosyal Tesisleri, çocukların rahatlıkla oyun oynayabileceği, hoşça vakit geçirebileceği çocuk oyun parkı da anne ve babaların keyifli bir vakit geçirdiği bir merkez konumunda.

ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİR DIŞI ZİYARETÇİLERİYLE UĞRAK MEKANI

Müşteri memnuniyetine önem gösteren zengin yemek menüsü ile kendine has konsepti ile dikkat çeken Fatsa Belediyesi Sosyal tesisleri, şehir içi ve dışından gelen çok sayıda insanın uğrak mekanı olarak hizmet veriyor.

“ BÖLGEMİZİN SEÇKİN VE NEZİH MEKANLARINDAN BİRİSİYİZ”

Fatsa Belediyesi Sosyal Tesislerinin Karadeniz bölgesinde aileler için en seçkin mekanlardan biri olduğunu belirten tesis müdürü Sebahattin Aydın,   “Restoran kafe bölümünde pandemi nedeniyle açık büfeye ara vermiştik. Çok şükür pandeminin sona ermesi ile tekrar açık büfeye başlamış bulunuyoruz. Halkımız da açık büfeyi çok özlemiş olacak ki çok yoğun bir ilgi var. Bir birinden deneyimli şeflerimizle açık büfe kahvaltımız devam ediyor. Ayrıca hafta içi ve Cumartesi günleri de serpme kahvaltı da iddialı olduğumuzu da ifade etmek istiyorum.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.