YENİ HİZMET BİNAMIZIN ÇEVRE DÜZENLEMELERİNE BAŞLANILDI
15.11.2019

Fatsa’ya ve Fatsalılara daha hızlı, kurumsal ve kaliteli hizmet vermek için belediye yeni hizmet binası bu anlamda daha elverişli olacaktır. İçeride verecek olduğumuz hizmet yapısının dışarıya yansıması anlamında önem arz eden çevre düzenlemesine başlamış bulunuyoruz.

Belediye Başkanıİbrahim Etem Kibar’ın talimatlarıyla hızlandırılan çalışmalar neticesinde yeni binamıza Şubat ayında taşınılması planlanıyor.

Bu kapsamda; Fatsa Belediyesi yeni hizmet binası mevkii olan Cihat Sokak, Onur Sokak, Samyeli Sokak, Cem Sokak ve Şerefiye Sokakta çevre düzenleme ve iyileştirme çalışmaları olarak başlatıldı.

Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizin hassasiyet ve titizlikle yürüttükleri çalışmalarda, bin 300 metrekare baskı beton kaldırım ayrıca doğal taşlı yol çalışması bulunmaktadır.

Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri diğer yandan Dolunay mahallesinde doğalgaz hattında sıcak asfalt çalışması, Kutlukent sapağında asfalt tamiri, Elekçi Parkında kauçuk zemin, Konakbaşı mahallesinde yol iyileştirme ve Evkaf mahallesi Turan sokakta asfalt çalışmaları gerçekleştirdi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.