YENİ DÖNEM İÇİN SİYASİ GÖRÜŞE BAKMASIZIN HERKESTEN DESTEK İSTİYORUZ
23.03.2014

Fatsa Belediye Başkanımız aynı zamanda Ak Parti Fatsa Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan seçim çalışmaları kapsamında dün akşam Şerefiye mahallesinde vatandaşlar ile sohbet etti.
Normalde sokak mitingi şeklinde organize edilen program aynı mahalledeki cenaze nedeniyle iptal edilerek bir kıraathanede sohbet programı düzenlendi. Fatsa Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan’a, Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen, belediye meclis üyesi adayları ve çok sayıda partili de eşlik ettiler.
Fatsa Belediye Başkanımız aynı zamanda Ak Parti Fatsa ilçe Başkanı Hüseyin Anlayan yeni dönemde de hem belediye hem büyükşehir hem de Hükümet iş birliği ile çok daha fazla hizmetler yapacaklarını bu vesile ile hem kendilerine hem de Büyükşehir adayı Sayın Enver Yılmaz’a destek istediklerini söyledi.

Bu heyecanla daha büyük projelere imza atmak istediklerini ifade eden Başkan Anlayan, “Bu sebeple yaşadığımız şehre hizmetlerin daha güzelini ve daha fazlasını yapmak için partili partisiz hiç önemli değil, bütün hemşerilerimizden destek istiyoruz. Biz bu zamana kadar kardeşlik içerisinde birlik içerisinde beraberlik içerisinde kavga etmeden 10 yıldır bu şehre hizmet ediyoruz yine bundan sonra da birlik ve kardeşlik içerisinde herkesle kucaklaşarak hizmetleri beraber yapmak istiyoruz. Bizler artık mahalle olan köylerimizin en ücra noktasına kadar yolunu sıcak asfalt yapmak, suyunu yapmak, kanalizasyonunu yapmak için bir 5 yıl daha yetki istiyoruz. İnşallah vatandaşlarımız lafa değil icraat baktığı için yaptığımız kanalizasyonları yaptığımız suları yaptığımız parkları ve çevre düzenlemelerini yaptığımız yolları görüyor. Onlar bizim için bir teminattır, yapacaklarımız bir teminattır. Şimdi bu yaptıklarımızı teminat göstererek kardeşlik içerisinde, kavga etmeden kimseyi kırmadan yaptığımız bu projelerimizin daha fazlasını yapmak için bir kez daha yola çıktık. Muhalefet varsın dedikodu üretsin bir hizmet üretmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.