YENİ BELEDİYE HİZMET BİNASINDA ÇİNİ SERAMİK ÇALIŞMASI
02.11.2018

Fatsa Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Sakarya Mahallesi ve Ayazlı mahallerinde çalışmalarını sürdürdü.
Yapımı devam eden yeni belediye hizmet binasında ana giriş kapısının çini seramik döşemesi devam ederken iç kısımda da asma tavan ve seramik çalışmaları yapılıyor. Ana giriş kapısında 3 gündür devam eden çini seramik döşemesinin bir günlük daha işinin kaldığı belirtildi.

MUSTAFA KEMAL PAŞA, SAKARYA VE AYAZLI MAHALLELERİNDE ÇALIŞMALAR

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Mustafa Kemal Paşa mahallesi Rahmet, Şimal ve Cihat sokakta yağmur suyu hattı çalışması gerçekleştiriyor. Bir hafta önce başlayan yağmur suyu çalışmasının bir hafta sonra tamamlanacağı öğrenildi. Sakarya Mahallesi Namık Kemal Caddesi ile Mebus İsmail Çamaş caddesinde sıcak asfalt öncesi hazırlık çalışması devam ediyor. Burada 350 metre sıcak asfalt serimi yapılacağı ifade edildi. Ayazlı mahallesi ise Yunus Emre Sitesi mevkii olan Bereket sokakta 3 gün süren çalışma ile 400 metre sıcak asfalt serimi gerçekleştirilirken buranın kaldırım çalışmalarının önümüzdeki günlerde yapılacağı bildirildi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.