YENİ ARAÇLAR TÖRENLE HİZMETE GİRDİ
01.04.2010





Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Belediyenin temizlik işlerini yürüten özel şirketin aldığı kuka tipi vidanjör ve 2 süpürge aracının kurdelesini keserek hizmete sundu.

Başkan Hüseyin Anlayan, ilk olarak kesilen kurbanın ardından yeni araçların açılış kurdelesini kesti, daha sonra ise Trankwalder Ebru Temizlik Şirketi’nin Müdür Yardımcısı Sebahattin Aydın, Çevre Mühendisi Erdem Yuva, temizlik işçileri Turgay Özyurt, İsa Aykaç, Harun Özkan ve Serkan Kurumuş’u çeyrek altınla ödüllendirdi.


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, yeni araçların hizmete girme töreninde yaptığı açıklamada, daha önceden Belediyenin temizlik işlerini yürüten şirketin bundan sonra kanalizasyon işini de yürüteceğini ve bu nedenle şirketin yeni araçlar aldığını belirtti. Anlayan, “Şirket yeni araçların yanı sıra 30 kişi yeni personel ilave etti. Yeni alınan kuka tipi vidanjör sel afetlerinde bile kanalizasyon tıkanmalarını gideren bir özelliğe sahip. Ben şirket yetkililerini titiz çalışmalarından dolayı kutluyorum. Bugün ayrıca 2 yeni aracımızla birlikte şirkete ait olan 2 tane süpürge aracı, 1 tane tıbbi atık toplama aracı ve bir de konteynır taşıma aracı yenilendi. Ben hepsine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.