YAPRAKLI, KÜÇÜKKOÇ, YENİPAZAR VE DUAYERİ’NDE YOL DÜZENLEME ÇALIŞMALARI
11.10.2018

Fatsa Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından Yapraklı, Küçükkoç, Yenipazar, Duayeri ve Yalıköy mahallelerinde çalışmalarını sürdürdü.

Kırsal Hizmetler Müdürlüğü birinci bölge şefliği tarafından Yapraklı mahallesi ile Büyük Sanayi Sitesi bağlantısında bir günlük çalışma ile 2 kilometre çakıllama ve reglaj çalışması yapıldı. Duayeri mahallesinde ise 2 kilometre çakıllama ve reglaj çalışması ile yol iyileştirme çalışması yapıldı. Burada hava şartlarının iyileşmesi ile bir gün daha çalışma yapılacağı belirtildi. Küçükkoç mahallesi Cansızoğlu mevki ve Aşağı mahalle mevkiinde 2 gün süren çalışma ile yol iyileştirilmesi yapıldı.

Kırsal Hizmetler Müdürlüğü İkinci Bölge Şefliği tarafından ise Yenipazar mahallesi muhtarı ve vatandaşların talebi üzerine eski yılarda açılmış olup zamanla kullanılamaz hale gelen Kırkgelin-Çerkezler mevki bağlantısında yol iyileştirme çalışması başlatıldı. Ekipler burada genişletme çalışması yapacak ve Bolaman mahallesi Arif Özkan Caddesinden çıkacak olan asfalt malzemesi ile yolu stablize olarak iyileştirilmesini tamamlayacak.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.