YAPILAN 4 GÖZLÜ MENFEZ 2 İLÇENİN MAHALLESİNİ BİRBİRİNE BAĞLADI
31.07.2019

Fatsa Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü birinci bölge ve ikinci bölge şefliği ekipleri Hoylu, Yukarı Bahçeler, Aslancamii ve Kılıçlı mahallelerinde yol ve menfez çalışmalarını sürdürdü.
Kırsal Hizmetler Müdürlüğü birinci bölge ekipleri Hoylu mahallesi Yukarı mevkiinde bir gün süren çalışma ile 1 kilometrelik bakım onarım çalışması gerçekleştirdi.
Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ikinci bölge şefliği ekipleri tarafından ise Aslancami mahallesi Saitler mevkii ile Çamaş ilçesinin Saitler mevkii yapılan menfez ile birbirine bağlandı. Buraya 4 gözlü 3 × 3 ebatında menfez yapıldı. Aslancamili vatandaşlar bu noktada yaklaşık 5 yıldır geçiş yapılamadığı fındık hasadı ve kurban bayramı öncesi bu çalışmadan duydukları memnuniyeti dile getirerek Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar ve ekibine teşekkür ettiler yine Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ikinci bölge şefliği ekipleri Kılıçlı mahallesinin Harma, Göktiken, Zeytin ve Kıran mevkiilerinde 2 gün süren çalışma ile dört kilometrelik çakıllama ve reglaj çalışması, Sefaköy mahallesi Hocaoğlu mevkiinde bir günlük çalışma ile 1 kilometrelik çakıllama gerçekleştirdiler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.