YALIKÖY, ILICA, BEYCELİ VE BAHÇELER’DE YOL İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARI
25.09.2018

Fatsa Belediyemiz Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri Beyceli, Bahçeler, Yalıköy ve Ilıca mahallelerinde beton yol ve stabilize yol düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

Kırsal Hizmetler Müdürlüğü Birinci Bölge Şefliği tarafından Beyceli mahallesi Kuz mevkiinde dik ve eğimli yolda 500 metre beton yol çalışması yapılıyor. Kuz mevkiinde 5 gündür devam eden beton yol çalışmasının tamamlanacağı belirtildi. Yine Kırsal Hizmetler Birinci Bölge Şefliği tarafından Bahçeler mahallesi Aşağı mevkiinde yağmur nedeniyle bozulan yolda 1400 metre çakıllama ve reglaj çalışması yapıldı.

ILICA GANYAŞ MEVKİİNDE SON RÜTUŞLAR

Fatsa Belediyemiz Kırsal Hizmetler İkinci Bölge Şefliği tarafından ise Yalıköy mahallesi Karşıyaka mevkiinde 10 gün önce başlatılan 400 metrelik beton yol çalışmasının yarın tamamlanacağı bildirildi. Ilıca Ganyaş mevkiinde ise uzun süredir devam eden yol genişletme çalışmasında artık sona yaklaşıldığı ifade edildi. Ganyaş mevkiinde bu zamana kadar 3.5 kilometre uzunluğunda yol genişletme çalışması yapıldığı ve 500 metrelik mesafe kaldığı bildirildi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.