YAĞMUR SUYU, YOL VE BASKI BETONLU KALDIRIM ÇALIŞMALARI
12.10.2018

Fatsa Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Daire Başkanlığı ve Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri ile çalışmalarını koordineli olarak sürdürüyor.

Fatsa Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü inşaat ekipleri tarafından Dolunay mahallesi Dolunay sokakta 500 metrelik yolun 150 metrelik mesafesinde yağmur suyu hattı çalışması devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü Park Bahçeler Birimi tarafından Evkaf mahallesi Canlı sokakta eski oyun parkı alanına Cami inşaatı başlanılacağından dolayı mevcut çocuk oyun gurupları aynı bölgede 1000 metrekarelik müsait bir alana çekildi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri tarafından Sakarya mahallesi ile Hacı Hulusibaba Caddesi arasında 50+50 metre karşılıklı baskı betonlu kaldırım çalışması bir gün süren çalışma ile tamamlandı. Yine Fatsa Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü Ulaştırma ekiplerinin Bolaman Güvercinlik mahallesi Arif Özkan Caddesinde başlattığı sıcak asfalt öncesi zayıf zemin kazısı çalışmaları da devam ediyor.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.