VERGİ HAFTASI KUTLANIYOR!
22.02.2007


Vergi Haftası dolayısıyla Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN Fatsa Vergi Dairesi müdürü Durmuş ALTUNTAŞ`ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Başkan ANLAYAN`a, Belediye Başkan Yrd. Muharrem AKTEPE, Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda Muhasebeci olan Fahrettin BOĞ da eşlik ettiler.

Vergi konusunun; Ülkemiz ve İlçemiz açısından öneminin çok büyük olduğunu söyleyen Başkan ANLAYAN sizlerinde işi bizimki kadar zor ve yoğun sizlere görevinizde sonsuz başarılar diliyorum dedi. Ayrıca işlerinin yoğunluğu sebebiyle Ziyaretimiz biraz gecikmeli oldu diyen Başkan ANLAYAN hem vergi haftanızı hem de yeni görev yeriniz olan fatsa ya atanmanızdan dolayı sizleri kutluyorum dedi.

Vergi dairesi Müdürü ALTUNTAŞ`da işlerimiz o kadar yoğunki hafta sonları bile çalışıyoruz. Ziyaretiniz bizleri mutlu etti. Hedefimiz hep birlikte uyum içersinde çalışarak Bölgemizi ve ülkemizi geliştirmektir dedi.

Ayrıca İlçemize yeni atanan ALTUNTAŞ Fatsa ilçemiz çok güzel ve birçok ilden daha büyük bir şehir Fatsa atanmaktan ayrıca mutlu oldum dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.