VERGİ HAFTASI KUTLANIYOR
21.02.2011Fatsa ilçesinde Vergi haftası dolayısı ile Vergi Dairesi Müdürü Cihan Sarı ve personeli kurum ziyaretlerini sürdürüyor. Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe`yi makamında ziyaret eden Müdür Sarı, Vergi konusunda her vatandaşın görevini yapması gerektiğine değindi.

Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe`de yaptığı açıklamada Müdür Beyin nezdinde Vergi dairesi çalışmalarımızın Vergi haftasını bizlerde kutluyoruz. Onlara görevlerinde başarılar diliyorum dedi.

Ayrıca Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe, Vergi konusunda bizler içinde vergi çok önemli, Belediyemizin en büyük geliri iller bankası hissemiz bu hissede toplanan vergilerle geliyor. Dolayısıyla ne kadar çok vergi toplanırsa bize de hizmet için o kadar çok para geliyor.

Bizler Belediye olarak Vergi konusunda çok hassasız, Başta müdür bey olmak üzere tüm çalışanlarına başarılar dilerken her vatandaşımızın da; Vatandaşlık görevi olan Vergi konusunda gerekli hassasiyeti göstermelerini temenni ediyorum açıklamasında bulundu.

Ayrıca Yücetepe Vergi Haftası dolayısı ile Çiçek takdim eden Vergi Dairesi Müdürü Cihan Sarı ya bu nazik düşüncenizden dolayı sizlere tekrar teşekkür ediyorum, Belediye olarak her zaman sizlerin yanındayız, bu yaz inşallah Kültür Sarayımızı hizmete sunacağız. Burada Vergi konusunda her türlü toplantıları yapabileceğiniz salonlarımız bulunmakta, burası da her zaman sizlerin emrindedir dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.