VERGİ DAİRESİ MENSUPLARI BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ
23.02.2015

26.Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde Vergi Dairesi Müdürü Cihan Sarı, personeller ve mali müşavirler ile birlikte Belediye Başkanlığını ziyaret ettiler.

Fatsa Vergi Dairesi Müdürü Cihan Sarı, Vergi Dairesi çalışanları ve mali müşavirleri Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız Fatih Erişmiş kabul etti.
Ziyarette ilk konuşmayı yapan Fatsa Vergi Dairesi Müdürü Cihan Sarı bu haftada verginin tabana yayılması, mükelleflerin vergiye gönüllü uyum sağlaması amacıyla bir dizi etkinlikler düzenlediklerini belirterek, “24 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında Vergi Haftası etkinlikleri olarak kutlanmaktadır. Vergi Haftası çerçevesinde bizim de Fatsa Vergi Dairesi olarak etkinliklerimiz var. Verginin bu haftada tüm kesimlere benimsetilmesi için kutlamalarımız devam ediyor. Bunlardan birisi de ilçemizde bulunan mülki amirlerimizi ziyaret etmek. Hafta ile ilgili kendilerine bilgi veriyoruz. Bu anlamda da Belediye Başkanlığımızı arkadaşlarımla birlikte, mali müşavir arkadaşlarımızla birlikte ziyaret etmeye geldik. Bu haftanın ülkemize, milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

HİZMETLERİMİZİN KAYNAĞI VERGİ
Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Erişmiş ise Vergi Dairesi mensuplarını ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını belirterek, “Ülkemizde yapılan bütün hizmetler toplanan vergi paraları ile yapılıyor. Bu bakımdan Vergi Dairesi gibi kurumlar en büyük katkıyı sağlayan kurumlar. Vatandaşlarımız bizden hizmet yaparken kaynak sormuyor fakat bunun kaynağı vergi. O sebeple bizler vergi tahsilatının en üst seviyede olmasını istiyoruz. Biz de ona göre hizmetleri adilhane bir şekilde yazmaya gayret gösteriyoruz. Ben bütün vergi mensuplarının emeklerine teşekkür ediyorum. İnşallah bütün vergiler kuruşuna kadar en adil bir şekilde hizmet olarak dağıtılmaya devam edecektir.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.