VEKİLLERDEN BAŞKANA TAM DESTEK
04.03.2009Ak Parti Ordu Milletvekilleri Eyüp Fatsa ve Enver Yılmaz, Fatsa İlçesinde seçim çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan`ı seçim çalışmalarında yalnız bırakmadılar.

Esnaf ziyareti yapan, Vekiller Fatsa ilçesinde tek tek işyerlerine girerek esnafla sohbet ettiler ve Anlayan`a destek istediler.

Ak Parti Ordu Milletvekili Enver Yılmaz, Fatsa`nın çok çalışkan ve hizmetleri ile sürekli kendinden bahsettiren çalışkan bir Başkanı var. Yani Hizmetten Anlayan, Anlayan Başkan var. Bizler Fatsa`daki hizmetlerin daha da artarak devam etmesi için Fatsa`da Hüseyin Anlayan`ın tekrar Başkan olması gerektiğini düşünüyoruz. Başkan Anlayan`a desteğimiz tamdır. Hükümet olarak her zaman yanındayız dediler.

Ak Parti Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa`da yaptığı açıklamada, ben Fatsa`yı kendi evim gibi görüyorum. Benim soyadım da Fatsa, Fatsa ile bir bütünüz. Başkan Anlayan Ak Partiden tekrar adayımızıdır. Fatsa`da güzel işler yapmıştır. Bundan sonrada yapmaya devam edecektir. Ben Fatsa`ya gelecek her yatırımın takipçisiyim. Fatsa gelecek de sadece Ordu`da değil tüm Karadeniz Bölgesinde örnek Şehir olacaktır. Yapılanlar ortadadır. Yapılacak olan projelerde açıklanmıştır. Yapılacak bu çalışmalara iktidar olarak desteğimiz tamdır. Ben Fatsa`da Anlayan`nın tekrar Başkan olacağına inanıyorum. Fatsa`da hizmet çıtası düşmemiş, çok yoğun bir şekilde artmıştır. Bundan sonra da artmaya devam edecektir. Fatsa halkıda gerekeni yapacaktır. Durmak yok Hizmete devam dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.