VEKİL YILMAZ FATSA DA
27.01.2011

AK Parti Ordu Milletvekili Ayhan Yılmaz, Fatsa ilçesinde bir takım ziyaretlerde bulundu.

Vekil Yılmaz İlk olarak, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan`ı makamında ziyaret etti. Vekil Yılmaz Fatsa ilçemiz bizim göz bebeğimiz, Başkanımızın çalışmalarını yakından takip ediyor ve takdirle karşılıyoruz dediler. Ayhan Yılmaz, Belediye`nin yapmış olduğu çalışmalar hakkında Başkan Anlayan`dan da bilgiler aldı. Daha sonra Vekil Yılmaz, Belediye Başkanlık makamında yapılan tadilat çalışmalarını yerinde inceledi.

Belediye ziyaretinden sonra Vekil Yılmaz, Fatsa ilçesinde bulunan yazılı ve görsel basın kuruluşlarını da tek tek ziyaret etti. Bu ziyaretlerden sonra Esnaf kefalet kooperatifini ziyaret eden Yılmaz, buradaki oda başkanları ve Belediye Başkanı ile beraber küçük sanayi sitesine giderek, Sanayi sitesi başkanı Yusuf Kaynar`ı da ziyaret etti. Bu ziyaretten sonra Sanayi Esnafını tetk tek gezen Yılmaz, onlara hayırlı işler diledi.

AK Parti Ordu Milletvekili Ayhan Yılmaz Fatsa-Aybastı-Reşadiye yolunun en önemli kısmı olan ve Türkiye’nin en maliyetli yol çalışmalarından biri olan Örencik-Kabataş arasının 2012 yılının sonuna tamamen biteceğini söyledi. Ziyarette Fatsa-Aybastı-Reşadiye yolu ile ilgili bilgiler veren Milletvekili Yılmaz, “Bu yolun Örencik-Kabataş arası 2012 sonuna nizami bir şekilde bitmiş olacak. Bu yol çalışmasında Kabataş ilçesine bölünmüş yol olarak girilecek. Çatalpınar ilçesini çevre yolu ile geçilecek. Kabataş ilçesine girmeden öncede 4 kilometre güzergahtan ayrılıyor. Hedefimiz arzumuz büyüyen Fatsa’mızı daha fazla büyütmek. Fatsa-Aybastı Reşadiye yolu Fatsa’nın ana damarlarından bir tanesidir. Sahili İç Anadolu’ya daha çabuk ulaştıracak bir yoldur” dedi.
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ise ziyaretlerinden dolayı AK Parti Ordu Milletvekili Ayhan Yılmaz’a teşekkür ederek, “Biz Fatsa-Aybastı-Reşadiye ve Fatsa-Kumru Niksar yolunu çok önemsiyoruz, gerçekten buralar bizim için bir ana damar. Yıllardır konuşulan laflar sözler artık hayata geçiyor. Fatsa ve çevre ilçelerimiz için çok büyük bir yatırım. Gerçekten çağdaşlık umuyorum ki bu olacak “ diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.