VEKİL VE BAŞKAN ESNAFLA BAYRAMLAŞTI
06.10.2008
AK Parti Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa ve Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan Ramazan Bayramının 3. günü Esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Her Bayram Fatsa İlçesinin ayrı bir Caddesini seçen Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan bu Bayramda M. K. P. Mah. Plevne Meydanı ve Belediye İş Hanı`nın bulunduğu ve hareketli olan Sokakları tercih ettiler. Vekil Fatsa ve Başkan Anlayan tek tek işyerlerine girerek esnaf ve vatandaşlarla Bayramlaştı. Belediye Meclis üyelerinin bir kısmı, Parti yönetim kurulu üyeleri ve Basın mensupları da Vekil Eyüp Fatsa`yı ve Başkan Anlayan`ı bu Bayramlaşmada yalnız bırakmadı.

Bayramlaşma ile ilgili olarak yaptığı açıklamada Başkan Anlayan, her yıl fırsat buldukça Bayramların son günü yada Bayramın hemen sonrasında Esnafımızı geziyoruz. Fatsa`nın tamamını gezmemiz mümkün olmuyor. Bu Bayramda Milletvekilimiz Eyüp Fatsa Beyle beraber Şehir merkezindeki bazı Esnaflarımızı ziyaret ettik ben bir kez daha bu vesileyle Bayramın tüm halkımıza sağlık sıhhat ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.