VEKİL ÜNAL İFTAR SOFRASINA KONUK OLDU
08.08.2011Ak parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, Milletvekili adayı Mustafa Çaya, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Ak parti İlçe Başkanı Fatih Sözen, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin bir kısmı da bu yemeğe katıldılar.

Yemekte kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan; “Daha önce Ramazanlarda sizlerle hep iftar çadırında birlikte oluyorduk. Şimdi Allaha Şükür Kültür Sarayımızı hayata geçirdik ve sizlerin hizmetine sunduk. Buradan her vatandaşımız yararlanacak dedik ve bu yıl çadırı kaldırıp, Saraya Sofra açtık, bundan sonra inşallah Ramazanlarda bu Sarayda, Saray sofrasında sizlerle birlikte olacağız” dedi. Anlayan ayrıca; “Bu sofranın kurulmasında emeği olan Umut Derneği Başkan ve yöneticilerine çok teşekkür ediyorum hiç şüphesiz onlarında bu sofranın kurulmasında emeği çok fazla, yine hayır sever vatandaşlarımıza da bu sofraya katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Anlayan; “Şuanda aramızda çok değerli bir konuğumuz da bulunmakta, Ak parti Ordu milletvekilimiz Fatih Han Ünal beye bu akşam bizlerle birlikte oldukları için ayrıca teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundular.

Daha söz alan Ak parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, yaptığı açıklamada; “Bu akşam Ramazan ayımızın bereketini sizlerle birlikte paylaştığım için çok mutluyum. Çok nezih bir ortamda İftar sofrası kurulmuş, çadırın iptal edilip Kültür Sarayında bu organizasyonun yapılması ayrıca çok güzel olmuş emeği geçenleri bir kez daha kutluyorum” dedi. Vekil Ünal; “Fatsa Kültür Sarayı, ilçeye yakışır bir proje oldu, bunun yanı sıra Fatsa Belediyesi yaptığı diğer projelerle bölgede göz doldurmaya devam ediyor ben Başkanımız Hüseyin Beyi bir kez daha tebrik ediyorum. Yine hepinize hayırlı Ramazanlar dilerken İnşallah Ramazan Bayramını da hep birlikte kutlarız” temennisinde bulundular.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.