VEKİL ŞENER ASFALT DÖKTÜ
13.07.2012

Ak Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener Fatsa Belediyesi tarafından devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Kurtuluş Mahallesi Çelik Sokağa giden Vekil Şener burada asfalt döktü.

Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan'dan asfaltlama çalışmaları hakkında bilgiler alan Şener; "Fatsa Belediyesi her alanda yoğun bir şekilde çalışıyor. 10 gündür Fatsa'dayım ve çalışmaları her gün gezmemize rağmen bitiremiyoruz. Onlarca çalışma değişik bölgelerde devam ediyor. Fatsa da Yol sorununun asfaltla çözümlenmesi kalitenin artması bizleri de çok memnun ediyor. Başta Belediye Başkanımız Hüseyin bey olmak üzere tüm ekibini kutluyorum" dedi.

Başkan Anlayan yaptığı açıklamada; "Havalar iyi gittiği sürece haftanın 7 günü asfalt döküyoruz. Şu anda Kurtuluş Mahallesi Kıyanköyü mevki bölgesindeyiz. Buradaki ara yollara girdik. Sayın vekillimizde bizim asfalt çalışmamamızı yerinde incelediler, kendilerine desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu ay sonunda kurtuluş mahallemizi toparlayıp Dolunay Mahallemize geçeceğiz" diye konuştu.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.