Vefat İlanları

Fatma AYDEMİR 25 Eylül, 2020

Bağlarca mahallesi sakinlerinden Ahmet Aydemir’in eşi Murat ve Yücel Aydemir’in annesi ilçemiz esnaflarından Resul Yorulmaz’ın ablası Fatma AYDEMİR vefat etmiştir. Cenaze namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

Yılmaz KURT 25 Eylül, 2020

Şerefiye mahallesi sakinlerinden merhum Sefer Kurt’un oğlu Mustafa, Sezgin ve Kader Kurt’un babası Yılmaz KURT vefat etmiştir. Cenaze namazı Ilıca Sarmaşık mezarlığında kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

Seher BİLGİLİ 25 Eylül, 2020

Oluklu mahallesi sakinlerinden Avni Bilgili’nin eşi Seher BİLGİLİ vefat etmiştir. Cenaze namazı Oluklu mahallesinde kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

Nazım BATUM 25 Eylül, 2020

Duayeri mahallesi sakinlerinden Murat ve Musa Batum’un babası Nazım BATUM vefat etmiştir. Cenaze namazı kılındık sonra toprağa verilecektir

Mehmet NESNE 25 Eylül, 2020

Düğünlük mahallesi sakinlerinden merhum Hasan Ustanın oğlu, Muharrem ve Fatsa Kurtuluş mahallesi Selimiye Cami imam Hatibi İbrahim Nesne’nin babası emekli imam-hatip Mehmet NESNE vefat etmiştir. Cenaze namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

Enes GÜLBOY 25 Eylül, 2020

Laleli mahallesi Yukarıköy mevkiinden Behçet’in Yusuf’un torunu Kenan Gülboy’un oğlu Enes GÜLBOY vefat etmiştir. Cenazesi kılındıktan sonra toprağa verilecektir. (Balıkçı teknesinde iş kazası)

Tuncay KANCAN 25 Eylül, 2020

Fatsa Madeni Eşyalar ve Esnaf Sanatkarlar Odası yönetim kurulu üyesi Tarlas otomotiv sahibi Ali Kancan’ın oğlu Tuncay KANCAN vefat etmiştir. cenaze namazı Ünye ilçesinde kılındıktan sonra Fatsa Arpalık Mahallesinde toprağa verilecektir.

Hanife BOSTANCI 25 Eylül, 2020

Yassıtaş Mahallesi sakinlerinden Merhum Hasan Bostancı’nın eşi merhum Ahmet, merhum Rıza, Mehmet, Yusuf ve Cemal Bostancı’nın annesi Hanife BOSTANCI vefat etmiştir. Cenaze namazı kılındıktan kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

Güleser AKIŞ 25 Eylül, 2020

Kulak Mahallesi sakinlerinden merhum Ramazan Akış’ın eşi Mustafa Hüseyin ve Muhammed Akış’ın annesi Güleser AKIŞ vefat etmiştir. Cenazesi evinin önünde namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

Abdulhamit SARIHAN 24 Eylül, 2020

Mustafa Kemalpaşa mahallesi sakinlerinden merhum Telat Sarıhan’ın oğlu Abdulhamit SARIHAN vefat etmiştir. Cenaze namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

Elmas AYDIN 24 Eylül, 2020

Yalıköy mahallesi Köseli semtinden merhum Mehmet Aydın’ın eşi Aslan ve Ali Aydın’ın annesi Elmas AYDIN vefat etmiştir. Cenaze namazı Köselli Camisi’nde kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

Dursun OLGUN 24 Eylül, 2020

Kaleönü mahallesi sakinlerinden merhum Yakup Olgun’un oğlu Yusuf Olgun’un abisi Belediyemiz emekli personellerinden Dursun OLGUN vefat etmiştir. Cenaze namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

Hilmi ÖMEROĞLU 23 Eylül, 2020

Dolunay Mahallesi sakinlerinden merhum Ömer Lütfi Ömeroğlu’nun oğlu Şevket ve Ömer Ömeroğlu’nun abisi Hülya Ömeroğlu’nun eşi Cem ve Egem Ömeroğlu’nun babası Hilmi ÖMEROĞLU vefat etmiştir. Cenaze namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir

İsmail ELİAÇIK 22 Eylül, 2020

Büyükkoç Mahallesi sakinlerinden Uğur ve Kadir Eliaçık’ın babası İhsan ve Hüseyin Eliaçık’ın kardeşi eski Yurttaşlar kıraathanesi işletmecisi İsmail ELİAÇIK vefat etmiştir. Cenaze namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

Alaaddin SINANMIŞ 21 Eylül, 2020

Bahçeler mahallesi Sinanpaşa sokak sakinlerinden Alaaddin SINANMIŞ vefat etmiştir cenaze namazı kılındık sonra toprağa verilecektir

İsmet KUTLU 21 Eylül, 2020

Dumlupınar mahallesi sakinlerinden Prof.Dr Ali Kutlu ve Cüneyt Kutlu’nun babası İsmet KUTLU vefat etmiştir. Cenaze namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir

Turan ÖZYERLİ 21 Eylül, 2020

Yassıtaş Mahallesi Topul mevki sakinlerinden merhum Mustafa Özyerli’nin oğlu Turgut, Harun ve Adil Özyerli’nin kardeşi Turan ÖZYERLİ vefat etmiştir. Cenaze namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

Hüseyin ACAR 18 Eylül, 2020

Salihli Mahallesi Kuloğlu semti sakinlerinden Hasan ve Abdullah Acar’ın babası Hüseyin ACAR vefat etmiştir. Cenaze namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

Esme AĞLIK 18 Eylül, 2020

Yukarıtepe mahallesi sakinlerinden İsmail ve Fahrettin Ağlık’ın annesi Esme AĞLIK vefat etmiştir cenaze namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

Hayriye ÇELİK 18 Eylül, 2020

Geyikçeli mahallesi sakinlerinden Cemal Çelik’in eşi muhtar Burhan Çavlı’nın anneannesi Orta Büyük Camii imamhatibi Necati Ergül’ün halası Hayriye ÇELİK vefat etmiştir. Cenaze namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

Hasan ÜREK 17 Eylül, 2020

Kargucak Mahallesi sakinlerinden Harun ve Tahsin Ürek in babası Hasan ÜREK vefat etmiştir. Cenaze namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

Nurgül Yeşil 10 Eylül, 2020

Yapraklı Mahallesi sakinlerinden Dursun yeşilin kızı Muammer ve Muhammer Yeşil’in kardeşi Nurgül yeşil vefat etmiştir. Cenaze namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

Mahmut Yalçın 10 Eylül, 2020

Sudere Mahallesi sakinlerinden merhum Bilal Yalçın’ın oğlu Mahmut Yalçın vefat etmiştir. Cenaze namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

Zeki Kandır 10 Eylül, 2020

Sudere Mahallesi sakinlerinden merhum Azmi Kandır’ın oğlu Zeki Kandır vefat etmiştir. Cenaze namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

MUSTAFA ÇAVUŞLU 17 Temmuz, 2020

Tayalı mahallesi sakinlerinden merhum Cavit Çavuşlu'nun oğlu öğretmen Ahmet Çavuşlu'nun kardeşi İsa ve Tayfun Çavuşlu'nun babası MUSTAFA ÇAVUŞLU vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 14 de tayalı mahallesinde kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

FATMA YÜKSEL 17 Temmuz, 2020

Kulak Mahallesi sakinlerinden merhum Abdurrahman Yüksel 'in eşi FATMA YÜKSEL vefat etmiştir. Cenazesi saat 11.00 kulak merkez camiide namazı kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

OSMAN CAN 14 Temmuz, 2020

Dereyurt mahallesi Tiryakioğlu semti sakinlerinden merhum Teoman, merhum Taner ve Tekin Can'ın babası emekli öğretmen OSMAN CAN vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 13'te Dereyurtta kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

HAVVA GÜRKAN 14 Temmuz, 2020

Kabakdağı mahallesi sakinlerinden merhum Tahsin Gürkan'ın eşi İbrahim Gürkan'ın annesi Hüseyin Güvenkaya'nın kayınvalidesi HAVVA GÜRKAN vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 12'de kabakdağ camiinde kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

MAVİGÜL KALE 14 Temmuz, 2020

Kargucak mahallesi sakinlerinden merhum Giyasi Kale'nin eşi Mehmet, Zeki Şeref ve İhsan Kale'nin annesi MAVİGÜL KALE vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11'de kargucak camii'nde kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

ASİYE ÇOKÇETİN 14 Temmuz, 2020

Kargucak mahallesi sakinlerinden Merhum Hasan Çokçetin'in eşi Hüseyin, Turan ve Nevzat Çokçetin'in annesi ASİYE ÇOKÇETİN vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11'de kargucak camii'nde kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

ESME GÜL 14 Temmuz, 2020

Hacıköy Mahallesi sakinlerinden, merhum Mehmet Gül'ün eşi Kemal, Yusuf, Mustafa ve Ahmet Gül'ün annesi belediyemiz personellerinden Mehmet Gül ve Veysel Gül'ün babaannesi Ünye Gül iletişim Harun ve Muhammed Gül'ün babaannesi ESME GÜL vefat etmiştir. Cenazesi saat 11'de Hacıköy Merkez Camii'nde namazı kılındıktan sonra aynı yerdeki aile kabristanlığında defnedilecek.

RUHAN (Neriman) İNANIR 14 Temmuz, 2020

Dolunay mahallesi sakinlerinden merhum öğretmen Yakup İnanır'ın eşi emekli öğretmen Ruhan (Neriman) İnanır vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11'de asri mezarlıkta kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

AZİME AKAR 13 Temmuz, 2020

Yenikent mahallesi sakinlerinden Merhum Halit Akar'ın eşi Mustafa, Turan ve İlhan Akar'ın annesi AZİME AKAR vefat etmiştir cenaze namazı saat 11 de Yenikent camii'nde kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

GALİP YILMAZ CİHAN 13 Temmuz, 2020

Laleli mahallesi, burunucu semtinden soğancı Ali'nin oğlu Hakan Cihan'ın abisi GALİP YILMAZ CİHAN vefat etmiştir Cenaze namazı saat 11'de Hüsamoğlu camiinde kılındıktan sonra toprağa verilecektir

SAİT SÜME 09 Temmuz, 2020

Kumru Küçükakçakese mahallesi sakinlerinden Halil İbrahim Süme'nin babası Ali Osman Süme nin amcası merhum Fahrettin Ocak'ın eniştesi SAİT SÜME vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11 de Hanyanı mezarlık mevkiinde kılındıktan sonra aynı yerde toprağa verilecektir.

EMİNE KILIÇ 09 Temmuz, 2020

Ilıca Sarmaşık mahallesi sakinlerinden merhum Dursun Kılıç'ın eşi Şükrü ve Nurettin Kılıç'ın annesi EMİNE KILIÇ vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11'de Sarmaşık camii'nde kılındıktan sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

DİLEK TAMGÖZ 09 Temmuz, 2020

Kurtuluş mahallesi sakinlerinden ilçemiz esnaflarından Yener Dikbaş'ın yeğeni Alaatin Tamgöz`ün kızı DİLEK TAMGÖZ vefat etmiştir. Cenazesi Işıktepe Akgeriş mahallesinde saat 11' de toprağa verilecektir.

HALİSE ERGÜNLÜ 08 Temmuz, 2020

İslamdağ mahallesi Arıkoğlu semti sakinlerinden merhum Cevat Ergünlü'nün oğlu Ferhat Ergünlü'nün hanımı HALİSE ERGÜNLÜ vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11.30 da İslam'dağ Fatih mahallesi Merkez camii'nde kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

BİROL ZORLU 07 Temmuz, 2020

Sakarya mahallesi sakinlerinden merhum Ahmet Zorlu'nun torunu merhum Yüksel Zorlu'nun oğlu Erol Zorlu'nun kardeşi Yiğit Zorlu'nun babası merhum İhsan, Kemal ve Cemal Kartal'ın yeğeni BİROL ZORLU vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 13'te Erenyurt Şerefiye mezarlığı yanındaki Cem evi önünde namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

MEHMET ŞADUMAN 07 Temmuz, 2020

Çatalpınar ilçesi Şirinköy mahallesi sakinlerinden MEHMET ŞADUMAN vefat etmiştir. Ceneze namazı saat 10'da Şirinköy cami yanında kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

İFAKET ODA 07 Temmuz, 2020

Aslen Perşembe Yeşilköy'den Yalıköy'de ikametgah eden Minibüsçü esnaflarından Sezai Oda'nın eşi Mesut, Orhan ve Engin Oda'nın annesi İFAKET ODA vefat etmiştir. Cenazesi saat 11.00 da Yalıköy merkez camiinde namazı kılınıp Yeşilköy aile kabristanlığında defnedilecektir.

MUSTAFA UZUN 07 Temmuz, 2020

Çamaş Söken mahallesi sakinlerinden Hösüloğullarından eski muhtar MUSTAFA UZUN vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11 de söken edirli cami yanında namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

RAHİME AKILLI 07 Temmuz, 2020

Yassıtaş mahallesi sakinlerinden Memişoğullarından merhum Dursun Akıllı'nın eşi Şenel Akıllı'nın annesi RAHİME AKILLI vefat etmiştir cenazesi Yassıtaş merkez camiinde 11'de kılındıktan sonra toprağa verilecektir

BİLAL EŞKARA 06 Temmuz, 2020

Eski Ordu mahallesi sakinlerinden Mustafa, Yusuf ve Muhammed Eşkara'nın babası BİLAL EŞKARA vefat etmiştir cenaze namazı saat 13.30 da Eski Ordu Merkez camii'nde kılındıktan sonra toprağa verilecektir

FATMA ÇUBUK 06 Temmuz, 2020

Kılıçlı mahallesi sakinlerinden Cevat, Nihat ve Nejdet Çubuk'un annesi Merhum Ali Çubuk'un eşi FATMA ÇUBUK vefat etmiştir cenaze namazı saat 11'de kılıçlı mahallesindeki evinin önünde kılınacak namazın ardından toprağa verilecektir.

YUSUF GÜLEN 06 Temmuz, 2020

Dumlupınar mahallesi sakinlerinden merhum Şükrü Gülen'in oğlu Semih Tarakçıoğlu'nun eniştesi, Onur Alp Gülen'in babası emekli jandarma astsubay YUSUF GÜLEN vefat etmiştir cenaze namazı saat 11:00 de Orta Büyük Camiinde namazı kılındıktan sonra Fatsa asri mezarlığa defnedilecektir.

MEHMET CECELOĞLU 30 Haziran, 2020

Sakarya mahallesi sakinlerinden Sezai Şahin ve kayınpederi, Merhum Avni ve İsmail Ceceloğlu'nun abisi Şevki ve Avni Kaysal'ın dayısı eski şoförlerden MEHMET CECELOĞLU vefat etmiştir cenaze namazı 11 de Mehmet Akif Mahallesi'ndeki evinin önünde kılındıktan toprağa verilecektir.

Doç. Dr MUSTAFA TÜRKMEN 29 Haziran, 2020

Demirci mahallesi sakinlerinden Kadirçavuş oğullarından merhum Ahmet Türkmen'in oğlu Osman, İrfan, ibrahim ve merhum Mahmut Türkmen'in kardeşi, Süleyman Demirel Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr MUSTAFA TÜRKMEN vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11 de İrfan Türkmen'in evinin yanında kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

HAMDİ GÖZGÜ 29 Haziran, 2020

Oluklu mahallesi sakinlerinden merhum bekçi Ahmet Gözgü'nün oğlu merhum Mehmet gözgü ve Kamil, Resul, Mevlüt ve İbrahim Gözgü'nün abisi, Celal, Abdullah ve Murat Gözgü'nün babası HAMDİ GÖZGÜ vefat etmiştir cenaze namazı saat 11:00 da Oluklu mahallesi merkez camiinde kılındıktan sonra aynı yerdeki aile kabristanlığına defnedilecektir

ŞAKİRE ALTAY 29 Haziran, 2020

Ayazlı mahallesi sakinlerinden Osman Altay'ın eşi ŞAKİRE ALTAY vefat etmiştir cenaze namazı saat 17'de Ayazlı Çakıroğlu camii'nde kılındıktan sonra toprağa verilecektir

Vefat İlanları
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.