Vefat İlanları

MUSTAFA ÇAVUŞLU 17 Temmuz, 2020

Tayalı mahallesi sakinlerinden merhum Cavit Çavuşlu'nun oğlu öğretmen Ahmet Çavuşlu'nun kardeşi İsa ve Tayfun Çavuşlu'nun babası MUSTAFA ÇAVUŞLU vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 14 de tayalı mahallesinde kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

FATMA YÜKSEL 17 Temmuz, 2020

Kulak Mahallesi sakinlerinden merhum Abdurrahman Yüksel 'in eşi FATMA YÜKSEL vefat etmiştir. Cenazesi saat 11.00 kulak merkez camiide namazı kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

OSMAN CAN 14 Temmuz, 2020

Dereyurt mahallesi Tiryakioğlu semti sakinlerinden merhum Teoman, merhum Taner ve Tekin Can'ın babası emekli öğretmen OSMAN CAN vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 13'te Dereyurtta kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

HAVVA GÜRKAN 14 Temmuz, 2020

Kabakdağı mahallesi sakinlerinden merhum Tahsin Gürkan'ın eşi İbrahim Gürkan'ın annesi Hüseyin Güvenkaya'nın kayınvalidesi HAVVA GÜRKAN vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 12'de kabakdağ camiinde kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

MAVİGÜL KALE 14 Temmuz, 2020

Kargucak mahallesi sakinlerinden merhum Giyasi Kale'nin eşi Mehmet, Zeki Şeref ve İhsan Kale'nin annesi MAVİGÜL KALE vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11'de kargucak camii'nde kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

ASİYE ÇOKÇETİN 14 Temmuz, 2020

Kargucak mahallesi sakinlerinden Merhum Hasan Çokçetin'in eşi Hüseyin, Turan ve Nevzat Çokçetin'in annesi ASİYE ÇOKÇETİN vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11'de kargucak camii'nde kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

ESME GÜL 14 Temmuz, 2020

Hacıköy Mahallesi sakinlerinden, merhum Mehmet Gül'ün eşi Kemal, Yusuf, Mustafa ve Ahmet Gül'ün annesi belediyemiz personellerinden Mehmet Gül ve Veysel Gül'ün babaannesi Ünye Gül iletişim Harun ve Muhammed Gül'ün babaannesi ESME GÜL vefat etmiştir. Cenazesi saat 11'de Hacıköy Merkez Camii'nde namazı kılındıktan sonra aynı yerdeki aile kabristanlığında defnedilecek.

RUHAN (Neriman) İNANIR 14 Temmuz, 2020

Dolunay mahallesi sakinlerinden merhum öğretmen Yakup İnanır'ın eşi emekli öğretmen Ruhan (Neriman) İnanır vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11'de asri mezarlıkta kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

AZİME AKAR 13 Temmuz, 2020

Yenikent mahallesi sakinlerinden Merhum Halit Akar'ın eşi Mustafa, Turan ve İlhan Akar'ın annesi AZİME AKAR vefat etmiştir cenaze namazı saat 11 de Yenikent camii'nde kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

GALİP YILMAZ CİHAN 13 Temmuz, 2020

Laleli mahallesi, burunucu semtinden soğancı Ali'nin oğlu Hakan Cihan'ın abisi GALİP YILMAZ CİHAN vefat etmiştir Cenaze namazı saat 11'de Hüsamoğlu camiinde kılındıktan sonra toprağa verilecektir

SAİT SÜME 09 Temmuz, 2020

Kumru Küçükakçakese mahallesi sakinlerinden Halil İbrahim Süme'nin babası Ali Osman Süme nin amcası merhum Fahrettin Ocak'ın eniştesi SAİT SÜME vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11 de Hanyanı mezarlık mevkiinde kılındıktan sonra aynı yerde toprağa verilecektir.

EMİNE KILIÇ 09 Temmuz, 2020

Ilıca Sarmaşık mahallesi sakinlerinden merhum Dursun Kılıç'ın eşi Şükrü ve Nurettin Kılıç'ın annesi EMİNE KILIÇ vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11'de Sarmaşık camii'nde kılındıktan sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

DİLEK TAMGÖZ 09 Temmuz, 2020

Kurtuluş mahallesi sakinlerinden ilçemiz esnaflarından Yener Dikbaş'ın yeğeni Alaatin Tamgöz`ün kızı DİLEK TAMGÖZ vefat etmiştir. Cenazesi Işıktepe Akgeriş mahallesinde saat 11' de toprağa verilecektir.

HALİSE ERGÜNLÜ 08 Temmuz, 2020

İslamdağ mahallesi Arıkoğlu semti sakinlerinden merhum Cevat Ergünlü'nün oğlu Ferhat Ergünlü'nün hanımı HALİSE ERGÜNLÜ vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11.30 da İslam'dağ Fatih mahallesi Merkez camii'nde kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

BİROL ZORLU 07 Temmuz, 2020

Sakarya mahallesi sakinlerinden merhum Ahmet Zorlu'nun torunu merhum Yüksel Zorlu'nun oğlu Erol Zorlu'nun kardeşi Yiğit Zorlu'nun babası merhum İhsan, Kemal ve Cemal Kartal'ın yeğeni BİROL ZORLU vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 13'te Erenyurt Şerefiye mezarlığı yanındaki Cem evi önünde namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

MEHMET ŞADUMAN 07 Temmuz, 2020

Çatalpınar ilçesi Şirinköy mahallesi sakinlerinden MEHMET ŞADUMAN vefat etmiştir. Ceneze namazı saat 10'da Şirinköy cami yanında kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

İFAKET ODA 07 Temmuz, 2020

Aslen Perşembe Yeşilköy'den Yalıköy'de ikametgah eden Minibüsçü esnaflarından Sezai Oda'nın eşi Mesut, Orhan ve Engin Oda'nın annesi İFAKET ODA vefat etmiştir. Cenazesi saat 11.00 da Yalıköy merkez camiinde namazı kılınıp Yeşilköy aile kabristanlığında defnedilecektir.

MUSTAFA UZUN 07 Temmuz, 2020

Çamaş Söken mahallesi sakinlerinden Hösüloğullarından eski muhtar MUSTAFA UZUN vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11 de söken edirli cami yanında namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

RAHİME AKILLI 07 Temmuz, 2020

Yassıtaş mahallesi sakinlerinden Memişoğullarından merhum Dursun Akıllı'nın eşi Şenel Akıllı'nın annesi RAHİME AKILLI vefat etmiştir cenazesi Yassıtaş merkez camiinde 11'de kılındıktan sonra toprağa verilecektir

BİLAL EŞKARA 06 Temmuz, 2020

Eski Ordu mahallesi sakinlerinden Mustafa, Yusuf ve Muhammed Eşkara'nın babası BİLAL EŞKARA vefat etmiştir cenaze namazı saat 13.30 da Eski Ordu Merkez camii'nde kılındıktan sonra toprağa verilecektir

FATMA ÇUBUK 06 Temmuz, 2020

Kılıçlı mahallesi sakinlerinden Cevat, Nihat ve Nejdet Çubuk'un annesi Merhum Ali Çubuk'un eşi FATMA ÇUBUK vefat etmiştir cenaze namazı saat 11'de kılıçlı mahallesindeki evinin önünde kılınacak namazın ardından toprağa verilecektir.

YUSUF GÜLEN 06 Temmuz, 2020

Dumlupınar mahallesi sakinlerinden merhum Şükrü Gülen'in oğlu Semih Tarakçıoğlu'nun eniştesi, Onur Alp Gülen'in babası emekli jandarma astsubay YUSUF GÜLEN vefat etmiştir cenaze namazı saat 11:00 de Orta Büyük Camiinde namazı kılındıktan sonra Fatsa asri mezarlığa defnedilecektir.

MEHMET CECELOĞLU 30 Haziran, 2020

Sakarya mahallesi sakinlerinden Sezai Şahin ve kayınpederi, Merhum Avni ve İsmail Ceceloğlu'nun abisi Şevki ve Avni Kaysal'ın dayısı eski şoförlerden MEHMET CECELOĞLU vefat etmiştir cenaze namazı 11 de Mehmet Akif Mahallesi'ndeki evinin önünde kılındıktan toprağa verilecektir.

Doç. Dr MUSTAFA TÜRKMEN 29 Haziran, 2020

Demirci mahallesi sakinlerinden Kadirçavuş oğullarından merhum Ahmet Türkmen'in oğlu Osman, İrfan, ibrahim ve merhum Mahmut Türkmen'in kardeşi, Süleyman Demirel Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr MUSTAFA TÜRKMEN vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11 de İrfan Türkmen'in evinin yanında kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

HAMDİ GÖZGÜ 29 Haziran, 2020

Oluklu mahallesi sakinlerinden merhum bekçi Ahmet Gözgü'nün oğlu merhum Mehmet gözgü ve Kamil, Resul, Mevlüt ve İbrahim Gözgü'nün abisi, Celal, Abdullah ve Murat Gözgü'nün babası HAMDİ GÖZGÜ vefat etmiştir cenaze namazı saat 11:00 da Oluklu mahallesi merkez camiinde kılındıktan sonra aynı yerdeki aile kabristanlığına defnedilecektir

ŞAKİRE ALTAY 29 Haziran, 2020

Ayazlı mahallesi sakinlerinden Osman Altay'ın eşi ŞAKİRE ALTAY vefat etmiştir cenaze namazı saat 17'de Ayazlı Çakıroğlu camii'nde kılındıktan sonra toprağa verilecektir

RASİM AYDIN 29 Haziran, 2020

Yalıköy Köseli Mahallesi'nde Almanya'da ikametgah eden merhum Hamdi Aydın'ın oğlu, Şöför Fahri Aydın, Dişçi Yüksel Aydın'ın kardeşi RASİM AYDIN vefat etmiştir. Cenaze namazı Köseli camiinde öğlen namazına müteakip kılındıktan sonra toprağa verilecektir

MUSTAFA AKMAN 26 Haziran, 2020

Erenyurt Yazlık Mahallesi sakinlerinden Merhum Rasim Akman’ın oğlu, Aydın, Ahmet ve Yılmaz Akman’ın babası Mehmet ve Murat Akman’ın amcası MUSTAFA AKMAN vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11:00’ de Erenyurt Yazlık Mahallesinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

AHMET YILMAZ 25 Haziran, 2020

Yassıtaş mahallesinden Ahmet Yılmaz (tavukçu) vefat etmiştir cenazesi 11'de Bucaklı mezarlığında kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

DURSUN MEHMET ŞİRİN 25 Haziran, 2020

Yenikent mahallesi sakinlerinden Abdullah ve Ahmet Şirin'in Babası İlker Şirin'in dedesi İbrahim Şirin'in amcası DURSUN MEHMET ŞİRİN Vefat Etmiştir. Cenaze namazı Yenikent Meşepınarı Camiinde Saat 11' de kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

HAMİDE ÖZKAN 25 Haziran, 2020

Kayaca mahallesi Mollabekiroğlu sakinlerinden Merhum Hacı Resul Özkan'ın eşi Kayaca eski Muhtarlarından Muharrem Bekiroğlu, merhum Celal ve Mehmet Ali Özkan'ın annesi HAMİDE ÖZKAN Vefat Etmiştir. Cenaze namazı Saat: 11'de Kayaca camiinde kılındıktan sonra aile kabristanliğında defnedilecektir.

NEVZAT ACAR 25 Haziran, 2020

Şerefiye Mahallesi sakinlerinden Hasan, Hüseyin ve Mehmet Acar`ın babası Muhsin Kuru'nun kayınpederi eski şoförlerden NEVZAT ACAR vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 12'de Hamlık mahallesindeki aile mezarlığında kıldıktan sonra toprağa verilecektir.

EMİNE ÖZTÜRK 25 Haziran, 2020

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi sakinlerinden Öztürkler giyim sahibi Yılmaz Öztürk'ün eşi İsmail ve Fahrettin Öztürk'ün annesi Sabri Öztürk ve İbrahim Baydı'nın kayınvalidesi EMİNE ÖZTÜRK vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 12'de Yukarıtepe Mahallesi camii'nde kılındıktan sonra aile kabristanliğında toprağa verilecektir.

DURSUN ALİ ŞEKER 24 Haziran, 2020

Bozdağ mahallesi sakinlerinden Beytullah, Hüseyin, zati, Hayati ve Hayrullah şeker'in babası DURSUN ALİ ŞEKER vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11'de Bozdağ camii'nde kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

BAHRİYE YILMAZ 24 Haziran, 2020

Karşıyaka mahallesi sakinlerinden karakçı oğullarından merhum Rüştü Yılmaz'ın eşi Mustafa, Ahmet ve İbrahim Yılmaz'ın annesi BAHRİYE YILMAZ vefat etmiştir. Cenaze Namazı saat 11'de Geyikceli Merkez camii'nde kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

CEVAT TIRMAN 23 Haziran, 2020

Çöteli mahallesi sakinlerinden Merhum İbrahim Tırman'ın oğlu Yaşar ve Ömer Tırman'ın babası CEVAT TIRMAN vefat etmiştir cenaze namazı saat 11'de Çöteli de kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

NURAN ZEREN SÜNNETÇİOĞLU 23 Haziran, 2020

Evkaf mahallesi sakinlerinden Sezai Sünnetcioğlu'nun eşi Mustafa ve Engin Sünnetcioğlu'nun yengesi Ezel, Emel, Dilber ve Emre Sünnetcioğlu'nun annesi NURAN ZEREN SÜNNETÇİOĞLU vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11de kılındıktan sonra Yedikapı aile mezarlığına defnedilecektir.

MUSTAFA COŞKUN 23 Haziran, 2020

Küpdüşen mahallesi sakinlerinden Ertan Coşkun'un babası MUSTAFA COŞKUN vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11'de Küpdüşen camiinde kılındıktan sonra aile kabristanliğında toprağa verilecektir.

Dursun Mehmet Özdemir 19 Haziran, 2020

Demirci mahallesi sakinlerinden büyük sanayi esnaflarındsn Avni Özdemir'in babası, Yakup ve Yunus Özdemir'in dedesi DURSUN MEHMET ÖZDEMİR vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11'de Demirci merkez camii nde kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

Fehime Çapkın 19 Haziran, 2020

Dumlupınar mahallesi sakinlerinden belediyemiz emekli personeli Yetimin Nazım Çapkın'ın eşi belediyemiz gösteri sanatları oyuncusu İbrahim Çapkın ve Mehmet Salih Çapkın'ın annesi FEHİME ÇAPKIN vefat etmiştir cenaze namazı saat 11'de orta büyük camii'nde kılındıktan sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Cevat Küçük 19 Haziran, 2020

Palazlı mahallesi şıhlı semti sakinlerinden olup şerefiye mahallesinde ikamet eden merhum Dursun Küçük'ün oğlu merhum mehmet, hamdi ve sami küçük' ün kardeşi belediyemiz personeli harun ve davut küçük'ün babası, Yusuf küçük, sadık, ali, şinasi ve Nazıf küçük' ün amcası CEVAT KÜÇÜK vefat etmiştir cenaze namazı saat 10'da Palazlı camii'nde kılındıktan sonra aile kabristanlığında defnedilecektir

Mustafa Calay 17 Haziran, 2020

Çöteli Mahallesi sakinlerinden merhum Abdulkadir CALAY ın oğlu Şenel ve şeref CALAY ın Mustafa CALAY Vefat etmiştir cenaze namazı saat 11'de aile mezarlığında kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

Makbule Çetin 17 Haziran, 2020

Duayeri mahallesi Sakinlerinden Merhum Süleyman Çetin'in Hanımı – Merhum Cemal – Kemal – Aydın Çetin'in Annesi Makbule Çetin Vefat etmiştir… Cenaze namazı Saat : 10.00 da Duayeri Merkez Camiinde kılınıp Aile Kabristanlığına defnedilecektir

Semra Ayhan 17 Haziran, 2020

Erenyurt Fartıl mah.sakinlerinden merhum Hamit Ayhanın gelini polis memuru Ahmet Ayhanın eşi Semra Ayhan vefat etmiştir. Cenazesi 17.06.2020 çarşamba günü saat 11 de Erenyurt merkez camiin de cenaze namazı kılındıktan sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Muzaffer Öklük 17 Haziran, 2020

Hatipli mahallesi sakinlerinden Refik ve merhum Yusuf Öklük'ün babası Hatipli Mahallesi Muhtarı Yusuf Öklük'ün amcası MUZAFFER ÖKLÜK vefat etmiştir cenaze namazı saat 11'de mektep yanı Şehitlik aile mezarlığında kılındıktan sonra toprağa verilecektir

HİKMET ÇALGIÇ 13 Mart, 2020

KUMRU ORTACA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATSA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRETMENİ ERTAN ÇALGIÇ’IN BABASI, ÖĞRETMEN ÖZDEN ÇALGIÇ’IN KAYINPEDERİ HİKMET ÇALGIÇ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KUMRU ORTACA MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

HACI ALİ DOK 13 Mart, 2020

BOLAMAN BOZDOĞAN MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM İBRAHİM DOK’UN OĞLU, BEŞİR, İBRAHİM, NURTEN DOK VE NURGÜL GARİP’İN BABASI, MERHUM HACI ZENNURE DOK’UN EŞİ, EMEKLİ PTT MEMURU İSMET DOK’UN ABİSİ HACI ALİ DOK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP BOZDOĞAN MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

HARUN SOYSAL 13 Mart, 2020

ŞEREFİYE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HACI MEHMET SOYSAL’IN OĞLU, MUSTAFA VE BELEDİYEMİZ PERSONELİ İBRAHİM SOYSAL’IN BABASI, MERHUM ŞÜKRÜ, ABDULLAH, MAHMUT VE HASAN SOYSAL’IN KARDEŞİ, ALİ NACİ EKİZ’İN KAYINPEDERİ EMEKLİ SAHİL BÜYÜK CAMİİ MÜEZZİNİ HAFIZ HARUN SOYSAL VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTA Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

SURİYE ERDOĞRUCA 11 Mart, 2020

HOYLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM AHMET ERDOĞRUCA’NIN EŞİ, SEYFETTİN, SÜLEYMAN, AVNİ VE CEMAL ERDOĞRUCA’NIN ANNESİ SURİYE ERDOĞRUCA VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP HOYLU MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNO YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

MAZHAR SERDAROĞLU 11 Mart, 2020

DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HALİL SERDAROĞLU’NUN OĞLU, YAŞAR VE METİN SERDAROĞLU’NUN KARDEŞİ, ONUR VE YİĞİT SERDAROĞLU’NUN BABASI, OSMAN KAYA’NIN ENİŞTESİ MAZHAR SERDAROĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP KAVRAZ MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

Vefat İlanları
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.