VEFA KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ, FATSA BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ
22.05.2017

Vefa Kolejli 4A ve 4B sınıfı öğrencileri, Fatsa Belediyemizi ziyaret etti. Vefa Koleji’nin öğretmenleri Şule Cavıldak ve Enes İlpeşin eşliğinde Fatsa Belediyemize gelen minikler Belediye Başkan Yardımcılarımız Reyhan Mollaoğlu’ndan ve daire müdürlerimizden bilgiler aldı.

Fatsa Belediyemizin çalışma şekli ve Fatsa Belediyemizin doğa ile çevre konularında yaptıkları çalışmalar hakkında sorular soran öğrencilere geniş çapta bilgilendirmeyi Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız Reyhan Mollaoğlu yaptı.

Belediyemiz birimlerini gezen öğrencilerimiz daire müdürlerimizden bilgiler aldılar. Birkaç şikayetleri olduğunu belirten öğrenciler Yazı İşleri Müdürümüz Yusuf Başta’dan nasıl dilekçe yazılacağını ve şikayetlerin nasıl değerlendirileceğini öğrendiler. Yazı işlerinin ardından Temizlik İşleri Müdürümüz Derya Ateşli geri dönüşüm ve çevre temizliği hakkında bilgilendirmeler yaptı. Öğrenciler Son olarak Fatsa Belediye Başkan yardımcımız İbrahim Eroğlu’nu ziyaret ettiler. Başkan Yardımcımız İbrahim Eroğlu, Öğrencilere gezdikleri birimler ile ilgili neler öğrendiklerini sorduktan sonra minikler ile toplu fotoğraf çekindi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.