VALİ GÖZLÜGÖL SERGİ AÇTI
24.04.2008


Ordu Valisi Dr. Sait Vakkas Gözlügöl 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk bayramı nedeniyle özel Sevgi kültür ve sanat evi tarafından düzenlenen BİZDE ÇOCUKTUK konulu yağlı boya resim sergisinin açılışını yaptı.

Fatsa Belediyesine ait Eceler eyvanında yapılan sergi açılışına Vali Gözlügöl eşi ile birlikte katılırken, Fatsa Kaymakamı M. Selman Yurdaer, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Uzun`da sergi açılışına katıldılar.

Sevgi Kültür ve sanat merkezi minik öğrencileri sergi öncesi kısa bir Bale gösterisi yaptılar. Vali Gözlügöl; kurdele kesimi sırasında açılışı yapacağım ama bu kurdeleyi kesemem dedi. Çünkü kurdele Sarı Lacivertti, bu renklere kıyamam diyen Vali kurdeleyi kesmek yerine çözmeyi tercih etti. Bu nedenle de büyük alkış aldı.

Daha sonra açılışı yapılan serdi gezildi. Sergide Fatsa`lı bayanlar Öğretmenleri Esma Zeren eşliğinde hazırladıkları bir birinden güzel eserleri gezenlere tanıttılar. Sergi ye ilgi oldukça fazlaydı. Bu güzel etkinliği yapan ve emeği geçen herkesi kutluyoruz.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.