VALİ DÜZGÜN KÜLTÜR SARAYINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
06.04.2011


Ordu Valisi Orhan Düzgün Fatsa Belediyesi Kültür Sarayını inceledi. Fatsa’ya Organize sanayi toplantısı için gelen Ordu Valisi Orhan Düzgün program bitiminde Kültür Sarayı inşaatını gezdi. Vali Düzgün’e Fatsa Kaymakamı M. Selman Yurdaer, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akar, daire amirleri, sivil toplum kuruluşları başkanları eşlik etti.

Vali Orhan Düzgün Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’dan Kültür Sarayı ile ilgili bilgiler aldı. İncelemeler sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ordu Valisi Orhan Düzgün: “Fatsa Kültür Sarayı inşaat aşamasındaki son haftasını yaşıyor. 1 ay gibi kısa bir süre sonra bu inşaat bitmiş olacak ve Mayıs ayı itibarıyla Kültürel faaliyetlerle Fatsalılara hizmet vermeyi hedefliyor. En geç 19 Mayıs 2011 günü Fatsa Kültür Sarayı gençlik konseri ile Fatsalılara kapısını açacak” dedi.

23 Nisan tarihine kadar bitirmek istiyoruz

Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ise: “23 Nisan 2011 günü Kültür Turizm Bakanımız Ertuğrul Günay’a verdiğimiz söz günüdür. Bu zamanda bitirmek için hummalı bir çalışma yapıyoruz. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu tarihte yetiştirmek için geceli gündüzlü çalışıyor arkadaşlarımız. % 80 gibi inşaatımız bitti. Çok az bir yerimiz kaldı. Geri kalan % 20’lik işimizi 23 Nisan tarihine kadar bitirmek istiyoruz. Çevre düzenlemesinde başladık. Vatandaşlarımız buradaki yapılan güzel çalışmaları görecektir” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.