VALİ DÜZGÜN, HUZUREVİ İNŞAATINI İNCELEDİ
04.01.2013

Ordu Valisi Orhan Düzgün, Fatsa Belediyesi tarafından yapımı devam eden huzurevi inşaatını inceledi.

Huzurevi inşaatında Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’dan bilgi alan Ordu Valisi Orhan Düzgün, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Huzurevlerinin yapılması bizim devlet olarak belediyeler olarak bu millete birer borcumuzdur. Bu nedenle Fatsa Belediyemiz tarafından hayırseverlerin de katkıları sağlanarak Huzurevi yapılmasına çok önem veriyoruz. İnşallah yaza doğru bu inşaatımız bitip Fatsa’da hizmet vermeye başlayacak” dedi.

Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan´da yaptığı açıklamada; Huzurevi inşaatımız devem ediyor. Huzurevi inşaatımızın taban alanı 1150m2´den oluşuyor ve 3 katlı bir inşaat olacak. Hedefimiz 2013’e burayı Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne devredecek şekilde bitirme aşamasına getirmek” diye konuştu.

Bina yükseldikçe manzarada güzelleşiyor. Huzurevinden Elekçi Irmağı ve sandal sefası projesi kuşbakışı izleniyor. Buradan manzara görülmeye değer. İhale bedelimiz 1 trilyon 970 milyar diyen Anlayan, yardım aldıklarımız oldu ama buranın büyük kısmını belediye olarak biz yapacağız. Yardımlara da açığız Huzurevi Fatsa’mıza gerekli bir proje. Çalışmalarımız devam ediyor dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.