VALİ ÇİFTÇİ’DEN MAHMUT AMCAYA ZİYARET
20.04.2014

Ordu Valisi Kenan Çiftçi Fatsa Kabakdağ mahallesinde Turizm Haftası kutlamaları dönüşü Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a yaptığı dua ile Türkiye gündeminde adından söz ettiren 84 yaşındaki Mahmut Erarslan'ı evinde ziyaret etti.
Ordu Valisi Kenan Çiftçi'ye Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ve Muharip Gaziler Derneği Ordu Şube Başkanı Abdullah Erarslan’da eşlik ettiler.
Mahmut Eraslan Ordu Valisi Kenan Çiftçi evinin kapısında karşıladı.
Ordu Valisi Kenan Çiftçi, Kaymakam Bekir Atmaca ve Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan kendilerini kapıda karşılayan 84 yaşındaki Mahmut Eraslan’ın elini öperek eve giriş yaptılar.
84 yaşındaki Mahmut Eraslan kendisini ziyarete gelen Ordu Valisi Kenan Çiftçi’yi büyük bir heyecanla karşılayarak, “Allah sizleri muzaffer kılsın. Allah hizmetinizde size yardım etsin. İlimize ve ilçelerimizde hizmet etmenizden dolayı Allah sizlerin yardımcısı olsun. Allah sizden razı olsun. Beni bağrımıza bastığımız, şeref verdiniz. Hepinize teşekkür ediyorum” şeklinde dua etti.

“BEN SENİN AYAĞINA GELDİM”
Ordu Valisi KenanÇiftçi ise, “Duanızdan dolayı teşekkür ediyorum. Başbakanımıza duayı hiç eksik etmeyin. Biz sizlerin duaları sayesinde ayaktayız. Sizin için bana dediler ki, Vali tören alanına geldiği için sizi de tören alanına gelecekmiş dediler. Bende dedim ki, yaşı 60’ın üzerinde mi, ne 60’ı yaşı 90’a geldi dediler. O zaman biz onun ayağına gideceğiz, o yüzden seni çağırmadım yukarıya, ben geldim.

“ŞİMDİ MİSAFİRİMSİN BURADA BİR ŞEY TALEP ETMEM”
Ordu Valisi Kenan Çiftçi Mahmut Erarslan’a, “Benden bir arzun, bir talebim var mı diye sordu. Mahmut Erarslan bu soruya, şaşırtıcı bir cevap vererek, “Şu anda benim konuğumsunuz, benim misafirimsiniz bir isteğim burada olamaz. Eğer bir isteğin olursa sizi makamınızda ziyaret ederim” diye cevap verdi.
Bunun üzerine Vali Çiftçi, “Mutlaka bekliyorum. Sen gelmek istediğin zaman bana bir telefon aç. Ben seni arabayla aldırırım” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.