VALİ ÇİFTÇİ FATSALILARA VEDA ETTİ
28.05.2014

Son Valiler kararnamesinde Merkez Valiliğine atanan Ordu Valisi Kenan Çiftçi Fatsa Hükümet Konağı önünde veda ziyaretinde bulundu.

Ordu Valisi Kenan Çiftçi’yi Hükümet Konağı önünde Kaymakam Bekir Atmaca, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Garnizon Komutanı Binbaşı Salih Gödek, daire amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve siyasi parti temsilcileri karşıladı. Tek tek herkesin elini sıkarak helallik isteyen Ordu Valisi Kenan Çiftçi daha sonra kısa bir açıklamada bulunduktan sonra Kaymakamlık makamına geçti.
Ordu Valisi Kenan Çiftçi burada yaptığı konuşmada Fatsa’da hakikaten çok güzel anılarının çok güzel günlerinin geçtiğini belirterek, “Fatsa'ya 20’den fazla belki de daha fazla gelmişimdir. Hem belediyemizle hem Ticaret ve Sanayi Odasıyla hem de sivil toplum örgütleriyle içli dışlı oldum. Burada bu çerçevede Fatsa’da Cumhurbaşkanımızı ağırladık, Başbakanımızı ağırladık. Yapılan güzel hizmetlerle beraber Fatsa’da güzel hizmetler oldu. Hem imarda hem de Devlet yatırımlarında güzel çalışmalar oldu. Ben Fatsa’ya ilk geldiğimde böyle bir meydan yoktu, belediyemiz sağ olsun muhteşem bir meydan yaptı buraya. Kaymakamlığımız sağ olsun güzel şeyler yaptı. Ben bu sürede gördüm ki Fatsa’da hakikaten müthiş dayanışma var. Kaymakamlığımız, belediyemiz esnaf odaları arasında güzel dayanışma var. Güzel hizmetler olduğuna inanıyorum ki bundan sonra da güzel hizmetler olacaktır. Valiliğimizin Ordu’ya ataması geldikten sonra hizmet ettik şimdi de, devletimiz taktirini bu yönde kullandı. Hiçbir gücenmemiz yok, gayet mutluyuz ve rahatız. Şunu biliyorum ve bilmenizi de arzu ediyorum. Bize hangi görev tevdi edilirse bu görev yapmak için sonuna kadar çalışırız. Ben 3.5 yıldır Valilik görevi yapıyorum. Sayın Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza, bakanlarımıza cani gönülden teşekkür ederim. Sizlere de buraya geldiğinizden dolayı, güzel bir vedalaşma yaptığınızdan dolayı ben hepinize cani gönülden teşekkür ediyorum. Sizler vasıtası ile Fatsa halkımıza şunu iletiyorum. Hakkı olan varsa gelsin benden alsın. Benim herkese hakkım helal olsun teşekkür ederim.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.