VALİ ÇİFTÇİ FATSA’DA CUMHURBAŞKANI HAZIRLIKLARINI İNCELEDİ
19.11.2013

Cuma günü Fatsa ve Ordu ziyareti gerçekleştirecek olan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün gelişi ile alakalı hazırlıklar büyük bir titizlilik içerisinde sürdürülüyor. Bu kapsamda Ordu Valisi Kenan Çiftçi Fatsa’da yapılan hazırlıkları yerinde inceledi.
Ordu Valisi Kenan Çiftçi bugün Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün karşılanacağı Fatsa Hükümet Konağı önünde yapılan hazırlıklar ile ilgili incelemede bulundu. Vali Çiftçiye Kaymakam Bekir Atmaca, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, İl Emniyet Müdürü Hakan Kırmacı, İl jandarma Komutanı Şeref Çakmak, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Cibelik, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Bnb.Halit Gülten’ de eşlik etti. Ordu Valisi Kenan çiftçi bu vesile ile Hükümet Konağı önünde Fatsa Belediyesi tarafından yürütülen büyük meydan projesi çalışmasını da görme fırsatı buldu ve böyle büyük ve güzel bir meydanın her şehirde mutlaka olması gerektiğini söyledi.
Vali Çiftçi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Cuma namazını Fatsa’da kılabilme ihtimaline karşılık Sahil Büyük Camiinde de incelemede bulundu.
Ordu Valisi Kenan Çiftçi Sahil Büyük Camiinden ayrılırken basın mensuplarına yaptığı açıklamada hazırlıkları yerinde görmek amacıyla Fatsa’ya geldiğini belirterek, “Benim Valiliğim döneminde daha önce Macaristan Cumhurbaşkanı gelmişti, bir de Fatsa’ya Gürcistan Cumhurbaşkanı gelmişti. Ama Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanını ilk defa ağırlayacağım. Bu nedenle ziyaretle ilgili çalışmalarımızı titiz bir şekilde sürdürüyoruz” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.