UZUNDEREMİZ BÜYÜKŞEHİR İLE BERABER DAHA FAZLA HİZMET ALACAK
30.01.2014

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan seçim çalışmaları kapsamında Ilıca beldesi Uzundere mahallesinde vatandaşlara Büyükşehir'in getireceği faydaları anlattı.

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan'a Belediye Başkan Yardımcımız Bülent Yücetepe, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen, İl Genel Meclis Üyeleri Atıf Yüksel ve Yaşar Ateşli ile partililer de eşlik ettiler. Uzundere Mahallesi Muhtarı Fahri Özçelik köy kıraathanesinde gerçekleşen toplantıda Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ve beraberinde gelen partilere bir selamlama konuşması yaparak mahallelerine ziyaret etmelerinden son derece memnun olduklarını söyledi.
Daha sonra konuşan AK Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen kendilerini ağırlamalarından dolayı Uzundere halkına teşekkür ederek, “Yeni bir süreç bizler için başlamıştır. Mevcut belediye başkanımız Hüseyin Anlayan aday olarak açıklanmasının ardından artık yeni bir döneme doğru gidiyoruz. Ben bu seçim sürecinin Uzundere mahallemize ve bütün Fatsa’mıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Sonuç itibari ile de Fatsa’mız kazansın, bölgemiz kazansın diyorum. Fatsa'ya hem yerelde hem genelde birçok hizmetimiz oldu” dedi.

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÇOK DAHA FAZLASINI YAPACAĞIZ”

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ise, Ordu’da AK Parti'de üçüncü döneme aday gösterilen tek belediye başkanı olarak üzerine daha ağır bir sorumluluk yüklendiğinin farkında olduğunu ifade ederek, “10 yıllık siyasetteki tecrübemizi bir dönem daha devam ettirmek istiyoruz. Ordu’nun Büyükşehir olmasıyla çok büyük bir şans elde ettik. Ak Parti’nin en büyük hediyesi Ordu’nun Büyükşehir olmasıdır çünkü inşallah büyükşehir ile beraber Ordu’muz Fatsa’mız, Uzunderemiz çok daha fazla hizmeti çok daha kısa sürede alacak. Büyükşehir olmamız nedeniyle kaynaklarımız daha fazla olacak. Bundan sonra Fatsa’da yapılan hizmetlerin Uzundere’ye yapılması için bu göreve talibiz. Köylerimizin en büyük sorunu yolla beraber su ve kanalizasyon sorunu. Büyükşehir bunun için bir fırsattır. Birtakım hizmetler Büyükşehir’e birtakım hizmetler ilçe belediyesine ait olacak. Bu bölgede asfalt plenti olan tek ilçe Fatsa belediyesiyiz. Günlük bin ton kapasiteli asfalt plentimiz var. Biz dört yılda Fatsa’da 128 kilometre asfalt yol yaptık. Biz Fatsa’da şu ana kadar 42 kilometre kanalizasyon hattı yaptık ama şimdi Büyükşehir Belediyesi çok daha fazlasını yapacağız” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.