ÜZÜMLÜCE DERNEĞİ İFTAR BULUŞMASININ ÜÇÜNCÜSÜNÜ GERÇEKLEŞTİRDİ.
19.06.2016

Fatsa ilçesine bağlı Ilıca mahallesi Üzümlüce semtinde Üz-Der tarafında Ramazan ayında her Cumartesi günleri vatandaşlar iftarda bir araya geliyor. Bu seferki iftar programına Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Aktepe’ de katıldı.
İftar programlarıyla ilgili bir açıklama yapan Üz-Der Başkanı Hamit Yılmaz sosyal faaliyetler kapsamında bu Ramazan ayında 4 kez iftar yemeği verecekleri belirterek, “Bunlardan üç tanesi verdik. Değerli esnaflarımızın katkılarıyla sorunsuz bir şekilde iftar programımızı düzenliyoruz. Çevremizde gerçekten güzel çok duyarlı insanlar var. Bu sayede dernekçiliğin üstesinden geliyoruz. Halkımızın desteğine çok teşekkür ediyorum. Halkımızın yoğun talebi de bizim sosyal faaliyetler yapmamıza büyük etken. Ayrıca bayanlarımız da etkinliklerimize büyük ilgi gösteriyorlar onlara da teşekkür ediyorum.” dedi.
İftar Yemeğinin ardından Dernek odasında vatandaşlarla bir süre sohbet eden Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Aktepe ise Üzümlüce Derneği’nin nazik davetine teşekkür ederek, “Böyle anlamlı ve güzel bir program düzenledikleri için Üzümlüce Derneği’ni tebrik ediyorum. Bu gibi etkinliklerin ülkemize örnek olmasını diliyorum. Emeği geçenlerden de Allah razı olsun.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.