ÜNYE TEŞKİLATINDAN BAŞKANIMIZ ANLAYAN’A HAYIRLIOLSUN ZİYARETİ
29.04.2014

Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı, Gençlik Kolları, Hanım Kolları ile birlikte Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’ı makamında ziyaret ederek ustalık döneminde hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
Ziyarette ilk açıklamayı yapan AK parti Ünye ilçe Başkanı Adem Çalık, bölgemizde 30 Mart yerel seçimlerinin ardından bir güzellik yaşandığını belirterek, “Halkımız Ordu’da 20’de 20 desteğini vererek Ak Parti'ye destek verdiler. Ordu ilinde yüzde 55 oranında, yine Fatsa’mızda yüzde 53 oranında Ak Partimize destek veren tüm halkımıza çok teşekkür ediyorum. Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ve ekibine hayırlı uğurlu olsun diyoruz. Fatsa Belediye Başkanımız yerel yönetimler noktasında ustalık dönemine başladı. Biz kendisinden daha önceki dönemlerde bölgemize sunduğu çalışmaları biliyoruz. Özellikle bu yeni dönem için başkanımızın şahsında tüm belediye meclis üyelerimize yeni dönemde hayırlı uğurlu olsun diyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.
“BAŞARI EKİP RUHU İLE OLUYOR”
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ise Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatına nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Ünye Teşkilatımız bize bir nezaket ziyaretinde bulundular. Ben kendilerine Adem başkanım şahsında bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Ak Parti’nin kurulduğu günden bu yana beraber hizmet yaptığımız çok değerli dostlarımız inşallah bundan sonra da aynı güzellikle hizmetlerimize devam edeceğiz. Yaşadığımız son seçimde Ordu gerçekten kardeşliğini, birliğini beraberliğini bir defa daha göstererek başta Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Ak Parti'ye büyük bir tevekkül göstererek 20’de 20 yaptı. Bu güzelliği bütün ilçelerimizde Büyükşehirde yaşıyoruz. İnşallah bu neticeye en güzel şekilde hizmetlerimizle cevap verebilmek için bir defa daha görevimizin başındayız. 20’de 20 çok güzel bir netice. Şahsıma üçüncü defa güvenerek hemşerilerimizin teveccühü de bizim için çok önemli. Bunu her konuşmamızda ifade ediyorum. Bu güzellik ve mutluluk yanında çok daha ağır bir sorumluluk yüklemiştir. Biz bu sorumluluğun farkındayız, dolayısıyla yükümüz daha ağır daha fazla çalışmak zorundayız. Çünkü hemşerilerimiz hem muhabbetimize ilgi gösterdiler hem de büyük bir beklentileri olduğunu bir kez daha gösterdiler. Çünkü bu hizmetlerin bizim tarafımızdan daha fazla yapılacağını bir defa daha inandılar, o yüzden bu inancı ve güvenle boşuna çıkartmamak gerekiyor dolayısıyla bunun tek yolu birlik ve beraberlik daha fazla çalışmaktan geçiyor. Teşkilatlarımızla beraber, meclis üyelerimizle beraber, Büyükşehir Belediyemizle beraber çünkü Büyükşehir bizim için çok önemli, bir birlik ruhu içerisinde bu çalışmalarımıza devam edeceğiz. 10 yıldır Fatsa’da aynen birlik beraberlik içerisinde hizmet etmeye gayret ettik, teşkilat ile birlikte bu hizmetleri yapmak önceliğini hep ön planda tuttuk, bundan sonra böyle olacak. Birlikten kuvvet doğar misali bu tecrübemizi yine belediye başkanlarımızla beraber, meclis üyelerimizle beraber seçilmiş muhtarlarımızla beraber bir takım ruhu içerisinde daha fazla hizmeti gece gündüz yapmaya gayret edeceğiz. Bir defa daha bu nezaketinizden dolayı çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.