ÜNLÜ SANATÇI KANDEMİR KAYTAZ FATSA BELEDİYE KONSERVATUARI BÜNYESİNE KATILDI
15.04.2013

Kurulduğu günden buyana faaliyetlerine devam eden Fatsa Belediyesi Konservatuarı, Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı’na taşındı. Kadrosuna ünlü sanatçı Kandemir Kaytaz’ı da dahil eden Fatsa Belediyesi Konservatuarı iki aydır yeni yerinde öğrencilere fiilen hizmet veriyor.

Fatsa Belediye Konservatuarı kadrosuna dahil olan sanatçı Kandemir Kaytaz’ı ziyaret eden Belediye başkanı Hüseyin Anlayan hayırlı olsun dileklerinde bulunarak;” Yeni bir Düzenlemeyle Konservatuarımızı Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı’na taşıdık ve yaklaşık iki aydır burada hizmet veriyoruz. Öğrenciler burada birçok sanatsal dalda kurs görüyorlar onları da katılımlarından dolayı tebrik ediyorum. Kültür Sarayı’mız şuanda tamda ismine yakışır bir statüde oldu. Kamuoyuyla paylaşmak istediğim bir hususta var sadece Fatsa’nın değil tüm Türkiye’nin de tanıdığı Kandemir Kaytaz kardeşimiz de ekibimize katıldı. Artık Konservatuvarımızın sanatçısı olacak ve Fatsa’mıza katkı sağlayacak” dedi.

Desteklerinden dolayı herkese teşekkür eden Kandemir Kaytaz ise; “ Üzerimde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Daha öncesinde bir yıllık bir çalışmam olmuştu konservatuar bünyesinde. Bundan sonra daha iyi şartlarda daha çok öğrenciyle daha güzel bir eğitim yapacağız” dedi.

Klip çalışmalarını da bitirdiğini sözlerine ekleyen ünlü sanatçı Kandemir Kaytaz; “ Klibim hem benim tanıtımım hem de Fatsa tanıtımı açısından umarım iyi olur” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.