UMRE YOLCULARI DUALARLA UĞURLANDI
12.02.2014

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan aralarında babası Mehmet Anlayan’ında bulunduğu Umre yolcularını kutsal topraklara uğurlama törenine katıldı.
Bir kez daha umreye gitmenin heyecanı yaşayan Müslümanlar dualarla kutsal topraklara uğurlandılar. Naviga Tur sahibi Yusuf Baş kutsal topraklara her zamanki gibi yeni bir heyecanla başka bir güzellik böyle güzel insanlarla böyle güzel Müslümanlarla gittiklerini belirterek, “Rabbimiz herkese kutsal topraklara gitmeyi nasip eylesin” dedi.
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’ın babası Mehmet Anlayan ise 7.kez kutsal topraklara gittiğini söyledi.
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan çok geniş bir katılımla umre ziyaretine giden Müslümanları yolcu ettiklerini ifade ederek, “Onların heyecanını bu akşam birlikte yaşıyoruz. Gidenler arasında babam da var, aile fertlerinden olanlar var. Hem onları hem bu kafile ile Umreye giden bütün Müslümanları uğurlamak için bu akşam burada toplandık. Onların niyetlerini Rabbim kabul etsin, hayırlısı ile gidip gelsinler inşallah. Hem kendileri için hem kendimiz için hem de memleketimiz için bol dua istiyorum. Rabbim inşallah bizlere de bir an önce kutsal topraklara gitmeyi nasip eder. Babam Umreye birçok defa yaptı inşallah bir dahakine o da bizi uğurlar” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.