TZOB GENEL BAŞKANI ŞEMSİ BAYRAKTAR BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ
04.10.2019

Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ı belediye girişinde çiçekle karşıladı. Daha sonra başkanlık makamına geçen Başkan Şemsi Bayraktar burada anı defterine günün anlam ve önemi ile alakalı duygu ve düşüncelerini yazdı.

“ETEM KİBAR BAŞKANIMIZA BU PROJEYE ÖNCÜLÜK ETTİĞİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM”
Burada bir konuşma yapan Genel Başkan Şemsi Bayraktar, “Fatsa ilçemizde önemli bir projenin açılışını gerçekleştirdik. Beklediğimizden çok daha güzel bir proje, ihtiyaca cevap veren bir proje, ülkemizin değişik bölgelerine model olabilecek bir proje. Böyle bir projenin açılışında bulunmaktan büyük memnuniyet duydum. Değerli Etem Kibar Başkanımıza hem teşekkür ediyorum hem kendisini tebrik ediyorum, ben inanıyorum ki bu projemiz hem odamız tarafından gelişerek devam edecek hem de belediyemiz bu projeye destek verecek. Bu vesileyle Etem Başkanımıza da hayırlı olsun ziyareti yaptık, kendisine başarılar diliyorum.” dedi.

“ZİRAAT ODAMIZIN PROJE ORTAĞI OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar da Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktara ilimize teşriflerinden dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “TZOB ailesinin bir üyesi olarak 4 yıl kadar Ziraat Odası Başkanlığı sürdürdükten sonra orada yapmış olduğumuz çalışmaların sonucunda halkımızın ve meslektaşlarımızın genel başkanımızın referanslarıyla bugün memleketimize farklı bir kulvarda hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Burada da yine tarımdan ve ziraat odamızdan elimizi çekmeyeceğiz. Bölgemiz tarımının her zaman destekçisi, Ziraat Odamızın proje ortağı olmaya devam edeceğiz. Genel başkanımızın Türk tarımına katmış olduğu değerler çizgisinde biz de memleketimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Sayın genel başkanımıza ziyaretlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum, şükranlarımı sunuyorum.” diye konuştu.

“TARIMA DAYALI GÜZEL BİR UYGULAMANIN FATSA’DA OLMASI BİZİM İÇİN GURURDUR”

AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı’da yaptığı açıklamada, “Burada bölgemizin zenginliği olan birbirinden çeşitli ürünlerin yer aldığı güzel bir projenin açılışını gerçekleştirdik. Özellikle tarıma dayalı bu çalışmada belediye başkanlarımız, ziraat odaları başkanlarımız hep bir aradayız birlikte tarımı ve Ordu’yu konuşuyoruz. Çok mutluyuz, heyecanlıyız kalkınmanın temeli olan tarıma dayalı bir uygulamanın Fatsa’da olması bizim için gururdur. Fatsa Belediye Başkanımız eski bir Ziraat Odası Başkanı. Dolayısıyla bize farklı bir destek veriyor. Fatsa adına ümitliyiz bundan sonra sayın Ziraat Odası başkanımızla Büyükşehir Belediye Başkanımızın özellikle bu alandaki İlgi ve alakası desteğiyle Tarım Müdürlüğümüzün çalışmalarıyla ziraat odalarımızın çok kıymetli başkan ve üyeleri ile Ordu tarımın, bir atölye çalışmasının merkezi olacak. Ordu’da tarıma dayalı kapasite kullanımı anlamında bir seferberlik ilan ediyoruz.” şeklinde konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.