TUZLA SANAT TİYATROSU EKİBİ FATSALI ÇOCUKLARI ŞENLENDİRDİ
10.06.2022

İstanbul Tuzla İlçesi Fatsalılar Derneği &Tuzla Belediyesi  ve Tuzla Sanat Tiyatrosunun Kurumsal iş birliği ile ülke çapında 18 İl, 60 İlçede başarı ile sahnelenen “SAHNE SENİN TÜRKİYEM” Projesi kapsamında , ilkokul öğrencilerine ücretsiz olarak çocuk  oyunları şenliği düzenlendi.

Fatsa Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezinde içerisinde animasyon gösterileri, çocuk tiyatroları, yarışmalar, maskot gösterilerinin olduğu programa çocuklar yoğun ilgi gösterdi.

Sergilenen birbirinden güzel oyunlarla çocuklar doyasıya eğlenirken miniklerin neşesine ortak olan aileleri de  İstanbul Tuzla İlçesi Fatsalılar Derneği, Tuzla Belediyesi ve Tuzla Sanat Tiyatrosu ekibine teşekkür ettiler.

Fatsa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cevat Erbil çocukları daha nice bu tip etkinliklerle buluşturmaya devam edeceklerini söyleyerek, “İnşallah siz sevgili çocuklarımızı bundan sonrada böyle güzel programlarla buluşturmaya çalışacağız. Tiyatro ekibini ilçemize ücretsiz gönderen Tuzla Belediyesine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.