TURANOĞLU OPTİK BUGÜN AÇILDI
07.12.2015

İşletmeciliğini Eda Turanoğlu’nun yaptığı Turanoğlu Optik gözlük mağazası gerçekleşen açılış ile resmen hizmete girdi. Turanoğlu Optik mağazasının açılış merasimine Ak Parti 21. 22 ve 23 üncü dönem Milletvekili Eyüp Fatsa, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Kumru eski Belediye Başkanı Ticabi Civelek, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş ve çok sayıda ilçe halkı katıldı. İş yerinin açılış kurdelesini Ak Parti eski Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve iş yeri sahibi Eda Turanoğlu ile birlikte kesti.
AK Parti eski Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa İşletme sahibi Eda Turanoğlu’na hayırlı bol kazançlar dileyerek, “Fatsa her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Fatsa'da gözlük işini yapan birçok esnaf arkadaşlarımız var. Bu yeni işletme sahipleri onlarla rekabet etmek yerine onların tecrübelerinden istifade etmelerini öneriyorum. Fatsa çevre ilçeleri ile birlikte geniş bir hinderlanda sahip o yüzden burada siz de bu sektörün içinde güzel hizmetler hayırlı bol kazançlar elde etmenizi umuyorum.” dedi

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan da yaptığı açıklamada "Fatsa'mızda hergeçen gün yeni işyerlerinin açılması bizleri ayrıca mutlu ediyor. Aslen Kumrulu olup Fatsa'da ticari hayata atılan Eda kardeşimize de ayrıca teşekkür ediyor hayırlı işler bol kazançlar diliyorum" dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.