TRAFOLAR BOYANMAYA DEVAM EDİYOR
25.06.2012

Fatsa Belediyesi tarafından şehir merkezinde bulunan ve çirkin görüntüler oluşturan trafo binaları boyanarak güzelleştiriliyor.

Bir süre önce şehir merkezi ve sahil güzergâhında bulunun trafo binaları boyanmış, daha sonra ise iç kesimlerde boyama çalışmaları devam etmişti. Şimdi ise şehre daha uzak yerlerin trafo binaları güzel görünüme kazandırılıyor. Daha önce kirli bir beton yığını gibi görünen trafo binalarının manzara resimleriyle süslenerek boyanması vatandaşlar tarafından oldukça beğeniliyor. Son olarak Aybastı yolu üzerinde ki trafo binası boyanırken Başkan Anlayan yaptığı açıklamada çalışmaların devam edeceğini söyledi.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan; "Uzun süredir bu çalışmalarımız devam ediyordu. Öncelikle merkezi yerlerden başlamıştık. Şimdi ise şehrin her tarafında trafo ve benzer yapıları bu şekilde boyayarak farklı görüntüler oluşturmaya çalışıyoruz aynı zamanda da onların mevcut kirliliklerini kaybediyoruz. Vatandaşlar tarafından gerçekten bir memnuniyet söz konusu, bizimde hoşumuza gidiyor. Dolayısıyla boyama uygulamalarımız devam ediyor" diye konuştu.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.